Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

З метою забезпечення ефективної взаємодії усіх суб’єктів соціальної роботи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Валентини Волоцкової проведено круглий стіл.

 

 Участь у ньому взяли представники Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення, служби у справах дітей,  відділу освіти, охорони здоров’я райдержадміністрації, районного відділу ГУ Національної поліції, міськрайонного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, територіального центру соціального обслуговування, правозахисників та представників об’єднаних територіальних громад.

Валентина Михайлівна наголосила на тому, що завдання усіх суб’єктів соціальної роботи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству полягає у забезпеченні захисті прав кожної людини та сприянні у формуванні відповідального та свідомого суспільства, де життя та здоров’я людини є найбільшою цінністю.

Під час засідання круглого столу кожен з учасників виніс на розгляд пропозиції щодо покращення ефективності взаємодії, зокрема організації тренінгів для учнів та їх батьків щодо формування ненасильницької поведінки, тренінгів для усіх суб’єктів взаємодії із залученням громадських організацій, створення мультидисциплінарної команди з метою проведення корекційних програм для кривдників, посилення превентивної роботи серед усіх верств населення, запровадження проекту «Шкільний поліцейський» тощо.

Під час засідання круглого столу було обговорено повноваження та завдання кожного суб’єкта у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і визначені пріоритетні завдання у цій сфері.