Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Цими словами голова райдержадміністрації Микола Шошин розпочав оперативну нараду із заступником голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, привітавши присутніх зі світлим святом.

Переходячи до розгляду питань порядку денного, Микола Миколайович надав слово головному інспектору райвідділу Державної служби з надзвичайних  ситуацій Олександру Вострокнутову, який поінформував про заходи щодо подолання наслідків паводку на річці Уди біля села Зауддя (Введенська селищна рада). Для забезпечення життєдіяльності населення працівниками служби у взаємодії з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування було організовано переправу та перевезення мешканців через затоплену ділянку дороги, вирішено питання медичного забезпечення населення у нічний час. Проводиться постійне спостереження за підйомом рівня води у річці Уди.

Про ситуацію на території району під час святкування Великодня доповів начальник відділу поліції Олександр Парфьонов, відзначивши, що в цілому обстановка була спокійною, зафіксовано лише незначні порушення.

Начальник Чугуївського управління Державної казначейської служби Сергій Лободенковиступив з інформацією про роботу структурного підрозділу, основним завданням якого є здійснення контролю за цільовим спрямуванням бюджетних коштів. В управлінні обслуговується 96 установ та організацій (18 – державного, 78 – місцевих бюджетів), операції здійснюються за 870 рахунками. Також казначейством проводиться виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, прийнятих судами.

На нараді було заслухано звіт начальника Чугуївського відділення ПАТ «Харківгаз»Ігоря Кащавцева про організацію роботи зі зверненнями громадян. Він зазначив, що у 2017 році було зареєстровано 945 звернень, за І квартал 2018 року – 128. 80 % їх стосується таких питань, як безкоштовна газифікація населених пунктів, розрахунок за спожитий природний газ, укладання угод на реструктуризацію заборгованостей, списання заборгованості, укладення договорів на газопостачання.

З метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування у районі проводиться щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля». По це повідомила начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Володько. Протягом року до акції заплановано залучити 130 підприємств, установ та організацій різних форм власності, 10 одиниць техніки, 10 тис. мешканців 40 населених пунктів. Належить прибрати 12 парків, 6 скверів, 37 кладовищ, 62 дитячих та 35 спортивних майданчиків, привести у належний стан 24 братські могили та 48 зупинок громадського транспорту.

Роз’яснення щодо змін у процедурі поховання надав начальник відділу з юридичних питань і оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Іван Скупченко.

Голова райдержадміністрації Микола Шошин повідомив, що на минулому тижні за участю Президента України Петра Порошенка, Кабінету міністрів, керівників областей, мерів міст пройшла розширена урядова нарадаз питань децентралізації та регіонального розвитку. «Я хотів би загострити вашу увагу тих пріоритетних напрямах, які обговорювалися, – сказав Микола Миколайович. – Це питання сільської медицини та дороги. Тому я прошу приділити їм неабияку увагу. Сьогодні у об’єднаних територіальних громад значно зросли можливості самостійно вирішувати питання розвитку територій. Необхідно підходити до цього більш професійно, розуміючи, які джерела фінансування можна використати, маючи соціально-економічний план розвитку. У цих питаннях є повна підтримка керівника області Юлії Свіличної, справа – за громадами».