Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Впродовж тижня на території Чугуївського району спостерігається значне підвищення температури повітря. Зважаючи на це, а також на те, що люди розпочали прибирати свої присадибні ділянки і спалювати залишки сухої рослинності, в екосистемах району збільшилася кількість пожеж.

 

Так, тільки 9 квітня 2018 року виникло 5 загорянь сухої трави у населених пунктах Введенської, Малинівської, Чкаловської селищних рад. Пожежі було ліквідовано зусиллями пожежно-рятувальних підрозділів Чугуївського районного відділу Головного управління Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Деякі громадяни влаштовують пожежі, спалюючи суху траву.  Трапляються також випадкові підпали із-за кинутих недопалків і непогашеного багаття.

Палити траву навесні не можна, бо це може призвести до згорілих  будинків і цілих дачних поселень, вибуху газопроводів і машин, пошкодження  ліній електропередач.

Трав’яні пожежі є одним з головних джерел пожеж у лісах та на торфовищах. Вони завдають істотної шкоди узліссям лісу, знищують молоду  поросль дерев. Навіть слабкий і побіжний вогонь здатен призвести до загибелі молодих лісових посадок, що захищають поля від засухи, береги – від ерозії, дороги – від снігових заметів і т. п.

Спалюючи траву в населеному пункті або вздовж доріг, ви спалюєте й ті солі важких металів, що осіли на листі, траві й викачані рослинами з ґрунту –  такий дим просто отруйний, особливо для алергіків.

Крім того, слід пам’ятати, що спалювання луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та на газонах у населених пунктах є адміністративним правопорушенням, яке карається штрафом.