Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Такі дані навів заступник голови ХОДА Михайло Черняк під час селекторної наради, що пройшла під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка.

 

Михайло Черняк повідомив, що наразі в області до Єдиної медичної електронної системи eHealth під'єднані майже всі центри первинної медико-санітарної допомоги районів та міст обласного значення. Жителі регіону вже підписали майже 24,5 тис. декларацій про обслуговування з лікарями.

Заступник голови ХОДА відзначив, що в області проводиться роз’яснювальна робота як з пацієнтами, так і з медичними працівниками.

«У березні відбулась розширена нарада, яка була присвячена старту впровадження реформи. На нараді були присутні 750 лікарів з усієї області та міста Харків. Також при Управлінні охорони здоров’я ХОДА організовано «гарячу лінію». За перший тиждень було більше ніж 60 дзвінків. Телефонують не лише пацієнти, але й лікарі», - розповів Михайло Черняк.

Говорячи про заклади охорони здоров’я, які стали лідерами з підписання декларацій, заступник Міністра охорони здоров'я України Павло Ковтонюк відзначив успіхи Харківської області, а саме - роботу Центру первинної медико-соціальної допомоги Чугуївського району.

У своєму виступі Павло Розенко відзначив, що завдяки реформі громадяни України вперше отримали можливість обрати свого сімейного лікаря, а не бути заручниками старої пострадянської системи.

«Вперше Україна системно підходить до реформування системи охорони здоров’я, коли кошти будуть використовуватися ефективно, а громадяни зможуть вільно обирати лікарів і, головне - отримувати доступні і якісні медичні послуги, - сказав Віце-прем’єр-міністр України. - На сьогодні в Україні понад 305 тис. декларацій вже підписано. Це ті люди, які вже обрали свого лікаря-терапевта, педіатра або сімейного лікаря».

У ході наради Михайло Черняк також проінформував про реалізацію в області урядової програми «Доступні ліки».

«Програма триває другий рік поспіль, і статистичні показники говорять про те, вона дає позитивні результати. На даний момент виписано вже більш ніж півмільйона рецептів на 23 млн грн», - навів дані Михайло Черняк. (Сайт ХОДА)