Консультує НАДС
Оголошення
Робота для малозабезпечених та переселенців
Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.
докладніше >>Телефон довіри
Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:
докладніше >>До відома переселенців
Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення
докладніше >>Учасникам АТО
Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки за тел. 23498
докладніше >>Архів новин
Квітень 2018 |

Погода
У заході, присвяченому Міжнародному дню визволення в'язнів нацистських концтаборів, взяв участь заступник голови ХОДА Михайло Черняк.
«Жах нацистських концтаборів пройшли майже 20 млн чоловік, серед них - багато наших співвітчизників. Це трагічна сторінка в історії людства, яку ми маємо пам’ятати та робити висновки, щоб більше ніколи не допустити подібних злочинів проти людяності», - зазначив Михайло Черняк.
У пам'ятному заході також взяли участь представники обласної адміністрації, громадських організацій, ветерани АТО. Вони вшанували пам’ять в’язнів концтаборів хвилиною мовчання.
Колишній в’язень кількох таборів, професор інженерно-педагогічної академії Ігор Малицький, звертаючись до учасників заходу, зазначив, що сьогодні в Харківській області залишилося лише 16 колишніх в’язнів. Попри похилий вік, вони намагаються брати активну участь у громадському житті, розповідати новим поколінням правду про лихо, яке їм довелося пережити.
«Важливо, щоб молодь знала правду. А найголовніше, треба любити свою батьківщину та людей - тоді можна подолати будь-які незгоди», - сказав Ігор Малицький.
Довідка. У березні 1945 року на території Бухенвальда - найбільшого концентраційного табору, спалахнуло збройне повстання в'язнів. Коли в Бухенвальд увійшли американські війська, повсталі вже здійснювали контроль над табором смерті. Значною мірою завдяки цьому охорона СС не встигла замести сліди своїх злочинів, і свідчення в'язнів дійшли до міжнародного Нюрнберзького трибуналу. 11 квітня - день входження американських військ на територію Бухенвальда - і був прийнятий ООН як дата, коли світ відзначає Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів. (Сайт ХОДА)