Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Комісія з перевірки здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади на чолі із заступником голови райдержадміністрації Валентиною Волоцковою проаналізувала діяльність виконкому Великобабчанської сільської ради. 

 

Члени комісії відвідали навчально-виховний комплекс, медпункт, обидва місцевих магазини, інші об’єкти соціальної сфери, поспілкувалися з мешканцями, занотували їх зауваження та пропозиції. Також було перевірено стан справ із зверненнями громадян, повноваження у галузях оборонної роботи, реєстрації місця проживання, соціального захисту, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища. Приділили увагу посадовці організаційному забезпеченню діяльності виконкому, дотриманню виконавської дисципліни та вимог чинного законодавства, системі контролю за документами  тощо. 

У цілому життєдіяльність місцевої громади не викликає занепокоєння, і у Великій Бабці є всі умови для нормального існування.

«Плануємо збудувати другу водонапірну вежу, але вже зараз водою в селі користуємося цілодобово. Практично всі наші  вулиці у вечірній час освітлюються, обов’язково облаштуємо спортивний міні-майданчик, – ділиться сільський голова Віктор Чижиков. – Сподіваємося, нарешті, кардинально вирішити проблему централізованого вивезення сміття, встановити для цього кілька контейнерів, організувати з часом сортування відходів».

Підбиття підсумків роботи комісії за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, активу громади відбулося у навчально-виховному комплексі.

«У цілому виконком Великобабчанської сільради працює добре, – відзначила заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова. – Але, враховуючи можливості децентралізації, прагнення краян жити в більш комфортних умовах, треба ініціювати і знаходити додаткові можливості для реалізації значних позитивних перетворень».