Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

23 січня 2019 року відбудеться прийом громадян керівництвом ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

З 1 квітня до 10 червня на Харківщині триватиме операція «Нерест - 2018». Захід проводиться силами Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області, Держекоінспекції та ГУ Національної поліції.

 

В Україні в цей період заборонений промисловий і спортивний лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах. Також забороняється пересування всіх плавучих засобів на ділянках, оголошених органами рибоохорони нерестовищами, за винятком суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів. Така заборона дає можливість забезпечити тишу на водоймах та сприятливі умови для розмноження риб. 

«Любительське рибальство в нерестовий період на водоймах області дозволяється на спеціально визначених ділянках водосховищ (Печенізькому, Червонооскільському, Краснопавлівському, Орільському) та річці Сіверський Донець з її придатковою системою водойм, а також на всіх інших водосховищах, річках та їх кореневих водах. Рибалкам дозволяється користуватись однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега», - пояснили в Департаменті екології та природних ресурсів ХОДА.

Державна екологічна інспекція у Харківській області попереджає про відповідальність за порушення Правил любительського та спортивного рибальства в період нересту, передбачену статтею 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, з 1 квітня до 15 червня в області триватиме «сезон тиші» - у період розмноження диких тварин не дозволяються підвищений шум та неспокій, які можуть зашкодити тваринному світу. До небезпечних дій відносяться пальба, проведення вибухових робіт, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах.

Для порушників передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. (Сайт ХОДА)