Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Традиційно 7 найкращих дружин юних пожежних Чугуївщини змагалися в актовій залі Кочетоцької школи за право представляти район на зональному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. 

 

Мета цьогорічного заходу – засвоєння учнями правил безпеки життєдіяльності, вміння застосувати першу допомогу, формування поваги до героїчної професії рятувальника.

Крім того, цей фестиваль сприяє розкриттю  дитячих творчих здібностей, гармонійно поєднує не лише прагматичні дії під час можливих надзвичайних подій, а й креативний оригінальний підхід юного покоління до профілактики негативних явищ. Тож усі учасники, глядачі, прискіпливе журі, спостерігаючи за тим, як жартівливо і дотепно на сцені розігруються різноманітні, доволі складні життєві ситуації, мали змогу замислитися над цілком серйозним питанням: як попередити, а якщо вже трапилося  непоправне – максимально зарадити лихові.

Традиційні конкурси «Візитка» та «Домашнє завдання» були насичені цікавими концертними номерами, діти зачарували глядачів артистичною майстерністю й щирістю, і протягом усього конкурсного дійства панувала невимушена святкова атмосфера.

Надзвичайно видовищним виявився конкурс «Рятування потопаючого», під час якого учні повинні були вміло користуватися специфічним спорядженням, а крім того,  знайти правильні відповіді на 117 запитань щодо знання пожежної безпеки. Виконання таких вправ потребувало неабияких розумових, а також фізичних здібностей.

Журі було важко визначити кращих, тому що всі команди були на висоті. Втім перше місце і найвищу нагороду – участь у зональному обласному етапі фестивалю, що вже наступного тижня відбудеться у Змійові, – завоювала дружина «Екстремали» з Есхарівської школи. Друге місце посіли учні з Введенського навчально-виховного комплексу, а третє – «Водолій» з Великої Бабки.

Призери отримали дипломи відділу освіти Чугуївської райдержадміністрації і подарунки від Чугуївського РВ ГУ державної служби надзвичайних ситуацій України у Харківський області та Чугуївської районної організації Червоного Хреста України.