Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Щодо змін істотних умов праці

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Погода

На сьогодні соціальна робота – один із важливих пріоритетів державної політики. Адже головна мета діяльності представників цієї професії – допомога найбільш вразливим верствам співвітчизників – особам із обмеженими можливостями, ветеранам, одиноким і хворим громадянам. Саме тому в цій сфері працюють спеціалісти, характерною ознакою яких є людяність, співчутливе та дбайливе ставлення до оточуючих.

 

«Я щодня спілкуюся з мешканцями району і не чув жодного нарікання на адресу соціальних працівників. Це свідчить про добре налагоджену роботу в цьому напрямку. Саме такого підходу вимагають Президент України, голова облдержадміністрації Юлія Світлична, і ми робимо все належне, щоб невпинно поліпшувати матеріально-технічну базу Чугуївського терцентру, послуги для пацієнтів. Тож висловлюю щиру подяку вашому злагодженому колективу, бажаю міцного здоров’я та усілякіх гараздів», – сказав у привітальному слові на урочистій церемонії з нагоди ювілею очільник району Микола Шошин і вручив директору терцентру Вікторії Одроуш Почесну грамоту.

Також привітали земляків – соцпрацівників начальник відділу організації соціального обслуговування населення Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Надія Горбатовська, голова обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Людмила Пластун, заступник голови райради Інеса Ковтун, голова районної організації ветеранів України Валерій Горовенко.

Разом із вдячністю колективу терцентру голова новоствореної Малинівської об’єднаної територіальної громади Микола Семер’янов сповістив про те, що й надалі очолювана ним громада продовжить тісну взаємодію з терцентром і офіційна угода про це вже підписана.

Святкову атмосферу свята чудово доповнили аматори сцени з Чугуївського РБК, багато подарунків ювілярам, зокрема, кошти з районного бюджету для преміювання працівників терцентру та солодкий стіл – від голови райдержадміністрації Миколи Шошина.