Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Про це повідомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Бурейко під час оперативної наради, яку провів голова райдержадміністрації Микола Шошин із заступником голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

 

У результаті перевиконання район додатково отримав 4 683,2 тис. грн. Основними бюджетоутворюючими податками є: податок на доходи фізичних осіб (виконано на 110,8 %), єдиний податок на підприємницьку діяльність та з сільгоспвиробників (на 138,6 %), податок на майно, у тому числі плата за землю (на 183,3 %). Також у запланованому обсязі з державного бюджету надійшли трансферти. 

Про виконання доручень голови райдержадміністрації за результатами зустрічей з активами територіальних громад району звітував начальник Чугуївського району електричних мереж Андрій Терещенко. Скарги мешканців населених пунктів стосувалися нестабільної напруги в електромережах, що призводить до виходу з ладу побутової техніки, перебоїв з електропостачанням, стану дерев’яних опор тощо.  

Голова райдержадміністрації Микола Шошин наголосив, що зверненням громадян слід приділяти найпильнішу увагу і при їх розгляді не допускати формального підходу. «Не варто чекати повторних скарг. Слід у взаємодії з органами місцевого самоврядування організовувати зустрічі з населенням з метою надання необхідних роз’яснень та рекомендацій», – підкреслив Микола Миколайович.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Галина Олексієвець, інформуючи про весняно-польові роботи у господарствах району, відзначила, що через погодні умови аграрії змушені були виїхати у поля на місяць пізніше. Тому у стислі терміни сільгосппідприємствам необхідно виконати великий обсяг робіт з догляду посівів озимих та сівби ярих культур. Галина Миколаївна відзначила, що за попередніми розрахунками цьогорічна посівна компанія коштуватиме на 23% дорожче, ніж торік.