Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

На виконання Указу Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році», розпорядження голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної проводиться призов на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань України.

 

Сьогодні чергова група призовників Чугуївщини вирушила на військову службу, добровільно виконуючи таким чином громадянський борг перед державою.

Прийшов привітати призовників голова райдержадміністрації Микола Шошин, який у невимушеній обстановці поспілкувався з хлопцями, їхніми батьками та рідними. Микола Миколайович запевнив, що строковики аж ніяк не потраплять до фронтової зони на Донбасі, а пройдуть відповідний курс навчання, поступово підвищуватимуть професійну майстерність захисника Вітчизни у відповідних військових частинах.

«Армійська служба – це чудова школа життя для справжніх чоловіків, відмінний старт для визначення подальших життєвих орієнтирів, – сказав Микола Шошин. – Саме тут гартуються характер, моральні і фізичні дані, зміцнюються справжні дружба і взаємодопомога. Військовий вишкіл сприяє внутрішнім організованості, дисципліні, цілеспрямованості – ці риси завжди стануть у нагоді вже після завершення служби, в мирному житті. Тож бажаю вам гідно виконати громадянський обов’язок, вклоняюсь  перед чудовими батьками, які виростили таких синів і чекаємо щасливого повернення додому після військової служби».

 «Сьогодні семеро молодих земляків з Есхару, Кочетка, Чкаловського та Малинівки стануть до лав Національної гвардії України, – повідомив військовий комісар Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату, капітан Руслан Мазовецький. – Наш район, безсумнівно, виконає планове завдання стосовно весняного призову. Впевнений, що знайдуться й такі, що залишаться в армії вже на контрактній основі, враховуючи важливість і престижність служби, добре матеріальне забезпечення і соціальний пакет військовослужбовців».