Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Щодо змін істотних умов праці

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Погода

З 19 по 21 квітня у Чугуївському районі пройдуть заходи з екологічної свідомості для мешканців району під назвою «Еко-весна». Проект реалізується за підтримки голови райдержадміністрації, Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії, громадських організацій «Щасливі діти», «Смак життя», «Зелений світ Есхару».

 

За участю керівників громадських організацій, структурних підрозділів Чугуївської райдержадміністрації буде проведено круглий стіл, на якому буде презентовано досвід ГО «Щасливі діти» з міста Ужгорода у сфері неформальної освіти для дітей та молоді, проведено навчання у сфері залучення коштів на діяльність ГО, шляхи залучення фінансування на місцевому рівні. 

Під час заходу учасники ознайомляться з поняттям «локальний фандрейзинг». Крім того, буде розглянуто питання пошуку необхідних ресурсів, як презентувати проект потенційному благодійнику, переговори, зустрічі, листування з потенційними спонсорами, пошук емоційних тригерів у спонсора, тайм-менеджмент організації під час фандрейзингової кампанії. Учасники ознайомляться із кейсом створення соціального підприємства як можливості забезпечення сталого розвитку функціонування ГО (на прикладі власного комерційного проекту – творчої майстерні «пТашка»).

Також протягом трьох днів буде проведено екологічно-творчі заняття для дітей 6 шкіл Чугуївського району (Новопокровської, Есхарівської, Малинівської, Введенської, Кам’яноярузької, Великобабчанської) на тему «Що кожен з нас може зробити задля збереження довкілля уже сьогодні?» та майстер-клас з декорування екоторб. На заняття запрошуються всі охочі представники громадських організацій, педагоги шкіл, батьки та інші.

Під час майстер-класу кожна дитина самостійно задекорує екоторбу акриловими фарбами на власний смак і отримає її в подарунок, щоб використовувати у побуті. Таким чином, інформація про необхідність зменшення використання поліетиленових пакетів пошириться і на членів родин, а також отримає практичне застосування.

Проект буде здійснено у рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля».