Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

З 19 по 21 квітня у Чугуївському районі пройдуть заходи з екологічної свідомості для мешканців району під назвою «Еко-весна». Проект реалізується за підтримки голови райдержадміністрації, Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії, громадських організацій «Щасливі діти», «Смак життя», «Зелений світ Есхару».

 

За участю керівників громадських організацій, структурних підрозділів Чугуївської райдержадміністрації буде проведено круглий стіл, на якому буде презентовано досвід ГО «Щасливі діти» з міста Ужгорода у сфері неформальної освіти для дітей та молоді, проведено навчання у сфері залучення коштів на діяльність ГО, шляхи залучення фінансування на місцевому рівні. 

Під час заходу учасники ознайомляться з поняттям «локальний фандрейзинг». Крім того, буде розглянуто питання пошуку необхідних ресурсів, як презентувати проект потенційному благодійнику, переговори, зустрічі, листування з потенційними спонсорами, пошук емоційних тригерів у спонсора, тайм-менеджмент організації під час фандрейзингової кампанії. Учасники ознайомляться із кейсом створення соціального підприємства як можливості забезпечення сталого розвитку функціонування ГО (на прикладі власного комерційного проекту – творчої майстерні «пТашка»).

Також протягом трьох днів буде проведено екологічно-творчі заняття для дітей 6 шкіл Чугуївського району (Новопокровської, Есхарівської, Малинівської, Введенської, Кам’яноярузької, Великобабчанської) на тему «Що кожен з нас може зробити задля збереження довкілля уже сьогодні?» та майстер-клас з декорування екоторб. На заняття запрошуються всі охочі представники громадських організацій, педагоги шкіл, батьки та інші.

Під час майстер-класу кожна дитина самостійно задекорує екоторбу акриловими фарбами на власний смак і отримає її в подарунок, щоб використовувати у побуті. Таким чином, інформація про необхідність зменшення використання поліетиленових пакетів пошириться і на членів родин, а також отримає практичне застосування.

Проект буде здійснено у рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля».