Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Голова райдержадміністрації Микола Шошин відвідав ветеранів – учасників Другої світової війни, аби привітати їх та вручити святкові подарунки. Сьогодні на Чугуївщині залишилося лише 23 ветерана-фронтовика.

 

Одна з них – 90-річна Любов Семенівна Смицька з Кочетка, яка близько двох десятиліть очолювала ветеранську організацію у рідному селищі, добре відома як активна, принципова особистість, дбайлива господарка і чуйна людина.

«Ви легендарна жінка, яку всі знають та поважають за численні добрі справи, виховну патріотичну роботу із молоддю, – сказав Микола Миколайович, який завітав до жінки з букетом квітів та продуктовим набором. – Бажаю вам здоров’я на радість всім оточуючим, сімейного благополуччя і ще довгих щасливих років».

«Коли наприкінці війни я побачила жахіття концтабору у Майданеку, то поклялася ніколи нічого поганого у житті не робити людям і протягом непростого життя намагаюся завжди так діяти», – зізналася як завжди принципова, сповнена гумору і доброзичливості Любов Семенівна.

У ході теплого, невимушеного спілкування ветеран-фронтовик поділилася спогадами про війну, близьких, розповіла очільнику району про особисте життя, побутові проблеми, сподівання.

У цьому ж населеному пункті Микола Шошин відвідав оселі ще двох ветеранів – 97-річного Василя Кузьмича Счисльонка та 92-річного Віктора Яковича Походенка. Славетні воїни-визволителі, незважаючи на поважний вік, добре пам’ятають жахіття війни, втрати рідних і побратимів, отримані рани і нагороди.

Так само гостинно зустрів Миколу Миколайовича і 94-річний Віктор Георгійович Тішевський із Малинівки. Сержант-снайпер у роки війни отримав серйозну травму ноги, проте це не завадило йому плідно трудитися у мирний час на важкому виробництві 60 років.

«Перший рік як не працюю вдома – на городі та по господарству, але ясного розуму і бадьорості не втрачаю», – зізнався ветеран, розповідаючи голові райдержадміністрації сторінки своєї надзвичайно цікавої біографії.

«На жаль, з кожним роком ветеранів-фронтовиків стає менше, і потрібно якомога більше їм всіляко допомагати, причому повсякденно, – переконаний Микола Шошин. – Кожного з них я попросив дзвонити мені при першій нагоді і запевняю, що неодмінно зроблю все можливе, аби допомогти цим чудовим людям. Хто з них зможе, обов’язково візьме участь у районних урочистих заходах, присвячених Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а сьогодні всі отримали продуктові набори. Я щиро бажаю героям-фронтовикам перш за все здоров’я і сподіваюся, що нащадки завжди пам’ятатимуть їх подвиг».