Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

Голова райдержадміністрації Микола Шошин відвідав ветеранів – учасників Другої світової війни, аби привітати їх та вручити святкові подарунки. Сьогодні на Чугуївщині залишилося лише 23 ветерана-фронтовика.

 

Одна з них – 90-річна Любов Семенівна Смицька з Кочетка, яка близько двох десятиліть очолювала ветеранську організацію у рідному селищі, добре відома як активна, принципова особистість, дбайлива господарка і чуйна людина.

«Ви легендарна жінка, яку всі знають та поважають за численні добрі справи, виховну патріотичну роботу із молоддю, – сказав Микола Миколайович, який завітав до жінки з букетом квітів та продуктовим набором. – Бажаю вам здоров’я на радість всім оточуючим, сімейного благополуччя і ще довгих щасливих років».

«Коли наприкінці війни я побачила жахіття концтабору у Майданеку, то поклялася ніколи нічого поганого у житті не робити людям і протягом непростого життя намагаюся завжди так діяти», – зізналася як завжди принципова, сповнена гумору і доброзичливості Любов Семенівна.

У ході теплого, невимушеного спілкування ветеран-фронтовик поділилася спогадами про війну, близьких, розповіла очільнику району про особисте життя, побутові проблеми, сподівання.

У цьому ж населеному пункті Микола Шошин відвідав оселі ще двох ветеранів – 97-річного Василя Кузьмича Счисльонка та 92-річного Віктора Яковича Походенка. Славетні воїни-визволителі, незважаючи на поважний вік, добре пам’ятають жахіття війни, втрати рідних і побратимів, отримані рани і нагороди.

Так само гостинно зустрів Миколу Миколайовича і 94-річний Віктор Георгійович Тішевський із Малинівки. Сержант-снайпер у роки війни отримав серйозну травму ноги, проте це не завадило йому плідно трудитися у мирний час на важкому виробництві 60 років.

«Перший рік як не працюю вдома – на городі та по господарству, але ясного розуму і бадьорості не втрачаю», – зізнався ветеран, розповідаючи голові райдержадміністрації сторінки своєї надзвичайно цікавої біографії.

«На жаль, з кожним роком ветеранів-фронтовиків стає менше, і потрібно якомога більше їм всіляко допомагати, причому повсякденно, – переконаний Микола Шошин. – Кожного з них я попросив дзвонити мені при першій нагоді і запевняю, що неодмінно зроблю все можливе, аби допомогти цим чудовим людям. Хто з них зможе, обов’язково візьме участь у районних урочистих заходах, присвячених Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а сьогодні всі отримали продуктові набори. Я щиро бажаю героям-фронтовикам перш за все здоров’я і сподіваюся, що нащадки завжди пам’ятатимуть їх подвиг».