Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Фестиваль

8 вересня 2018 року на фестиваль «Весілля в Малинівці+» до нас завітають зіркові гості. Програма

докладніше >>

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея


Notice: Undefined variable: imageOrigWidth in /home/chuguev/public_html/modules/mod_phocagallery_image/mod_phocagallery_image.php on line 863

Notice: Undefined variable: imageOrigWidth in /home/chuguev/public_html/modules/mod_phocagallery_image/mod_phocagallery_image.php on line 893

Notice: Undefined variable: imageOrigHeight in /home/chuguev/public_html/modules/mod_phocagallery_image/mod_phocagallery_image.php on line 893

Сьогодні голова райдержадміністрації Микола Шошин завітав до ветеранів Другої світової війни із селища Есхар – Григорія Лук’янова та Василя Мороза. Сивочолі ветерани радо зустрічали гостей і ділилися спогадами про ті далекі страшні події.

 

94-річний Григорій Іванович Лук’янов зазнав багато лиха, не раз і не два під постійним вогнем ворога забезпечував безперебійний зв'язок командування з бойовими частинами, але залишився живий і неушкоджений.

Схожа доля і у 93-річного Василя Леонтійовича Мороза, який також ще юнаком пройшов фронтовими шляхами і в боях наближав таку бажану Перемогу.

Голова райдержадміністрації цікавився проблемами ветеранів. Насамперед їм потрібні нові слухові апарати. Очільник краю запевнив фронтовиків, що питання буде вирішено найближчими днями. Він також сприятиме у вирішенні інших проблем ветеранів.

У розмові з фронтовиками Микола Шошин підкреслив: «Ви шановані люди нашого району, і ми дуже вдячні вам за героїчне минуле, перемогу та трудові досягнення. Коли вам знадобиться допомога, виникнуть будь-які бажання, одразу телефонуйте. Ми неодмінно допоможемо».

М. Шошин передав ветеранам вітання від керівника області Юлії Світличної та побажав їм міцного здоров’я, родинного затишку, бадьорості та довгих років життя. Він вручив кожному з них продуктові набори.

Ветерани щиро подякували керівнику краю за синівську увагу та турботу.