Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

З нагоди Дня перемоги в бібліотеках району було оформлено тематичні полиці, перегляди літератури та періодичних видань, фотовиставки, проведено бібліографічні огляди та інші заходи за цією тематикою.

 

Великою увагою користувалися  книжкові виставки «Вони вірили у Перемогу, вони перемогли!», «Час схилити голову», «Пам’ять не знає сивини», «Війна на сторінках художніх творів».

Цікаво, емоційно, захоплююче пройшли літературно-тематичні вечори – засідання читацького клубу за інтересами людей похилого віку «Спілкуймось!»,  «Пам'ять. Вона відлунює дзвонами...»   та  «Визволення: спогади, спогади, спогади…»  в читальній залі центральної районної бібліотеки (Есхар).

Представлена користувачам фотовиставка "То пам'ять стає при свічі..." особливо зворушила відвідувачів, адже юні читачі знайшли на стенді фото своїх дідусів та бабусь, а дорослі відвідувачі – своїх батьків, які пройшли нелегкими дорогами тієї страшної війни, брали участь у визволенні нашого району.

В усіх бібліотеках пройшли цикли заходів, присвячених цим подіям, вшануванню пам'яті героїв, які полягли в боях за визволення району та області, ветеранам війни, які ціною неймовірних зусиль зуміли вигнати ворога з рідної землі і титанічною працею відбудували країну, налагодили мирне життя.

Для читачів-учнів 5-9 класів та за їх безпосередньою участю проведено уроки історичної слави «Заради  життя, в ім’я перемоги».

До уваги відвідувачів в бібліотеках, де є Інтернет-центри,  був «Кінозал до Дня Перемоги», в якому можна було переглянути художні та документальні фільми на воєнну тематику, а також здійснити віртуальну екскурсію або Інтернет-подорож по місцях та музеях бойової слави.