Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

День медичної сестри відзначається в усьому світі, чим підкреслюється життєва необхідність діяльності цих працівників галузі охорони здоров’я. Медсестер Чугуївської районної лікарні з професійним святом  щиро привітав голова райдержадміністрації Микола Шошин.

 

«Дуже приємно бачити вас сьогодні усміхненими та радісними. Ви займаєтеся дійсно найвідповідальнішою та надважливою справою – лікуєте людей, боретеся за їх життя та здоров’я, сприяєте одужанню хворих. Тож недарма вдячні пацієнти вважають вас ангелами, які допоможуть у біді, – звернувся голова райдержадміністрації до медиків.

Очільник району особливо тепло поздоровив сімох молодих медсестер, які цьогоріч влилися в колектив ЦРЛ,  та вручив їм квіти. Він побажав винуватцям свята всіляких гараздів, успіхів у професійній діяльності та особистому житті, а також здоров’я та щастя.

Микола Шошин відзначив, що головний лікар ЦРЛ В’ячеслав Грушка – енергійний та ініціативний керівник багато зробив для ефективної та злагодженої роботи колективу  районної лікарні. Він постійно дбає про надання сучасних медичних послуг пацієнтам і водночас – про гідні умови праці та належну атмосферу серед персоналу. «Районна влада й надалі сприятиме розвитку медицини на Чугуївщині, впровадженню ініційованих Президентом реформ у цій сфері», – наголосив голова райдержадміністрації.

Зворушливі й натхненні виступи місцевих аматорів – медсестер Людмили Шаповал та Людмили Калоші викликали гучні оплески колег. Так же палко  вітали медики й концертні номери артистів художньої самодіяльності  районного будинку культури.