Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

День медичної сестри відзначається в усьому світі, чим підкреслюється життєва необхідність діяльності цих працівників галузі охорони здоров’я. Медсестер Чугуївської районної лікарні з професійним святом  щиро привітав голова райдержадміністрації Микола Шошин.

 

«Дуже приємно бачити вас сьогодні усміхненими та радісними. Ви займаєтеся дійсно найвідповідальнішою та надважливою справою – лікуєте людей, боретеся за їх життя та здоров’я, сприяєте одужанню хворих. Тож недарма вдячні пацієнти вважають вас ангелами, які допоможуть у біді, – звернувся голова райдержадміністрації до медиків.

Очільник району особливо тепло поздоровив сімох молодих медсестер, які цьогоріч влилися в колектив ЦРЛ,  та вручив їм квіти. Він побажав винуватцям свята всіляких гараздів, успіхів у професійній діяльності та особистому житті, а також здоров’я та щастя.

Микола Шошин відзначив, що головний лікар ЦРЛ В’ячеслав Грушка – енергійний та ініціативний керівник багато зробив для ефективної та злагодженої роботи колективу  районної лікарні. Він постійно дбає про надання сучасних медичних послуг пацієнтам і водночас – про гідні умови праці та належну атмосферу серед персоналу. «Районна влада й надалі сприятиме розвитку медицини на Чугуївщині, впровадженню ініційованих Президентом реформ у цій сфері», – наголосив голова райдержадміністрації.

Зворушливі й натхненні виступи місцевих аматорів – медсестер Людмили Шаповал та Людмили Калоші викликали гучні оплески колег. Так же палко  вітали медики й концертні номери артистів художньої самодіяльності  районного будинку культури.