Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

У райдержадміністрації відбулася оперативна нарада, яка традиційно розпочалася з поздоровлень. Цього разу голова райдержадміністрації Микола Шошин висловив слова привітання та вручив квіти одразу трьом іменинникам.

 

Це депутат районної ради, спеціаліст-землевпорядник Мосьпанівської сільської ради Валерій Стеценко, заступник директора територіального центру Людмила Усова та начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Володько.

Виступаючи з першого питання порядку денного, завідувач сектору цивільного захисту Микола Лучников поінформував про вжиті керівниками підприємств, установ та організацій району заходи з охорони лісів: складено мобілізаційні оперативні плани ліквідації та визначено сили і засоби для гасіння лісових пожеж; затверджено графіки чергування, проведення рейдів та маршрути патрулювання лісової охорони. Але ще є низка питань, які потребують вирішення.

Микола Шошин дав доручення тво начальника райвідділу Державної служби з надзвичайних ситуацій Роману Бідному відпрацювати ці питання у тісному взаємозв’язку з сільськими та селищними головами.

Про проведення в районі щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою розповіла начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури  райдержадміністрації Ірина Володько. За її інформацією, на сьогодні до проведення заходів долучилися всі населені пункти, упорядковано території дитячих і спортивних майданчиків, зупинки міського транспорту, прибрано сміття вздовж доріг і тротуарів. Ліквідовано 104 сміттєзвалища та вивезено 93 куб. м. відходів.   

Керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Герман доповіла про виконання доручень голови райдержадміністрації за результатами зустрічей з населенням територіальних громад. Вона окреслила як вже вирішені питання, так і ті, над якими ще належить працювати.

Голова райдержадміністрації відзначив, що слід відповідально ставитися до проблем мешканців району, які порушуються у ході особистих прийомів, зустрічей з населенням. Необхідно формувати правильну думку про діючу владу, на чому наголошує і Президент України, і губернатор Харківщини. «Необхідно все зробити, щоб люди зрозуміли, що влада працює для них», – сказав Микола Шошин.