Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Сьогодні в режимі відео-конференції пройшла робоча нарада голови облдержадміністрації Юлії Світличної, на якій розглянуто питання про проведення в регіоні заходів протипожежної безпеки під час весняно-літнього періоду та дотримання правил пожежної безпеки в місцях оздоровлення і  відпочинку дітей.

 

В засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Микола Шошин, заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова, керівники постійних органів з питань цивільного захисту та керівники структурних підрозділіврайдержадміністрації, закладів освіти, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники ОТГ.

Відкриваючи нараду, голова ХОДА Юлія Світлична наголосила на персональній відповідальності керівництва ГУ ДСНС у Харківській області та Держпродспоживслужби щодо забезпечення дотримання норм пожежної безпеки та належних санітарних умов у дитячих таборах відпочинку на території області.

«У Харківській області заходами оздоровлення планується охопити майже 80 тисяч дітей. Для цього - підготувати понад 700 закладів, які проводитимуть це оздоровлення, - навела дані Юлія Світлична. – Особливу увагу необхідно приділити заходам пожежної безпеки та санітарній готовності зазначених закладів. Ці питання особливо важливі, коли йдеться про оздоровчі табори, де знаходяться діти. Ніщо не може загрожувати безпеці та здоров’ю дітей у літніх оздоровчих таборах».

Керівник області доручила створити в кожному районі мобільні групи, до складу яких увійдуть представники РДА, ДСНС, Держпродспоживслужби та Національної поліції. Ці групи здійснюватимуть моніторинг підготовки та подальшої роботи дитячих закладів охорони здоров’я та відпочинку. Юлія Світлична наголосила, що питання підготовки таких закладів до прийому дітей мають взяти на особистий контроль керівники райдержадміністрацій.

За інформацією завідувача сектору  цивільного захисту райдержадміністрації Миколи Лучникова, у Чугуївському районі в цьому році розпочне роботу 21 дитячий заклад відпочинку з денним перебуванням, де будуть відпочивати 1580 учнів (12 закладів з 731 учнем  підпорядковані відділу освіти райдержадміністрації,  3 заклади з 378 учнями – Малинівській ОТГ, 6 закладів з 471 учнем –  Чкаловській ОТГ).

В усіх закладах проведено роботу щодо підготовки необхідної нормативної документації, документації з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, навчання посадових осіб з питань охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки.

Працівниками Чугуївського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області проведено перевірку 14 закладів, залишилося перевірити 7 закладів. Адміністраціями закладів освіти вживаються всі необхідні заходи для виконання приписів районного відділу. Так, у квітні 2018 року проведено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій горищ вогнетривким розчином у п’яти закладах освіти на загальну суму 94,8 тис. грн. 

За три табірні зміни в районному дитячому оздоровчому таборі «Орлятко» (І зміна з 09.06-29.06.2018, ІІ зміна з 04.07-24.07.2018, ІІІ зміна з 29.07-18.08.2018). планується оздоровити 450 дітей. Заклад 14 травня перевірено працівниками Чугуївського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області. Виявлено  основний недолік: в корпусі № 2 на шляхах евакуації застосовується  такий будівельний матеріал як пластик з високим показником пожежної небезпеки. Адміністрацією табору заплановано заходи з усунення цього недоліку. Для підготовки табору до оздоровчого періоду та з метою забезпечення пожежної безпеки перебування дітей у таборі із фонду соціально-економічного розвитку району виділено 200 тис. грн., з районного бюджету – 45 тис. грн.

За підсумками наради голова облдержадміністрації Юлія Світлична дала доручення ДСНС та Держпродспоживслужбі щодо подальшої роботи в напрямку підготовки до оздоровчого сезону в області: «Доручаю: перше, ДСНС – провести перевірки пожежної безпеки та дотримання законодавства в кожному закладі, який організовуватиме відпочинок. Друге – встановити контроль за усуненням зазначеними закладами тих приписів або недоліків, які ви встановлюєте. Третє – провести роботу з власниками дитячих закладів щодо забезпечення неухильного дотримання вимог чинного законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, відповідності евакуаційних шляхів та виходів установленим законодавством нормам, а також наявності засобів пожежогасіння та водопостачання. Робити все задля того, щоб і персонал, і люди, які відпочивають або оздоровлюються, знали у разі загрози їх життю що та як робити. Те ж саме стосується й Держпродспоживслужби».