Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Голова райдержадміністрації Микола Шошин побував на Новопокровському заводі залізобетонних конструкцій, де зустрівся з працівниками  підприємства та ознайомився з його виробничим процесом.

 

Директор заводу Світлана Гридіна розповіла, що зараз на підприємстві  виробляють кілька видів сухих будівельних сумішей та шлакоблоку. Особливою гордістю працівників є початок виробництва фасованого сухого бетону вагою 25 кг. Новинкою мають зацікавитися пересічні громадяни, представники малого та середнього бізнесу, фермери. Керівник заводу сподівається повернути до асортименту товарний бетон, плити перекриття та інші залізобетонні вироби, якими славився завод раніше.

Голова райдержадміністрації відзначив: «Зараз Харківщина являє собою величезний будівельний майданчик, не є винятком і наш район. Тож продукція вашого заводу дуже потрібна. Вам слід працювати активніше, щоб спочатку вийти на місцевий ринок, а згодом – розширюватися, збільшувати обсяги виробництва і завоювати інші регіони».

Очільник району доручив начальнику відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Світлані Альошиній усіляко сприяти розбудові заводу залізобетонних конструкцій, зокрема, широко розповсюдити інформацію про продукцію новопокровців серед зацікавлених осіб.

 «Сподіваюсь, що спільними зусиллями ми досягнемо динамічного розвитку  такого потрібного Чугуївському району й області в цілому підприємства. Бажаю вашому трудовому колективу подальших успіхів і досягнень», – підсумував зустріч із заводчанами Микола Шошин.