Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

23 січня 2019 року відбудеться прийом громадян керівництвом ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Голова райдержадміністрації Микола Шошин провів чергову зустріч з головами громадських організацій ветеранів АТО та іншими учасниками антитерористичної операції на Сході України.

 

Такі зустрічі проводяться постійно, з військовослужбовцями обговорюються питання їх соціальної підтримки та забезпечення державних соціальних гарантій.

Сьогодні на нараді розглянули питання медичного обслуговування демобілізованих учасників АТО. Голова райдержадміністрації Микола Шошин, його заступник Валентина Волоцкова, начальник відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Наталія Герез та головні лікарі лікувальних закладів району відповіли на запитання військових щодо забезпечення учасників АТО пільговими медикаментами,  направлення на лікування в обласний  госпіталь для ветеранів  війни у м. Харкові, проведення клініко-інструментальних досліджень, направлення на огляд до медико-соціальних експертних комісій для виявлення клінічних ознак обмеження працездатності та життєдіяльності.

Фахівці надали інформацію учасникам АТО про заходи з реформування первинного рівня надання медичної допомоги, про необхідність укладання декларацій між пацієнтом та лікарем, про своєчасне проходження профілактичного медичного огляду.

За підсумками наради прийнято відповідне рішення та взято під контроль  райдержадміністрації питання медичного обслуговування учасників АТО і членів їх сімей.