Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

У районному центрі туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді з  нагоди Всесвітнього дня вишиванки відбувся урочистий захід за участю голови райдержадміністрації Миколи Шошина.

 

Традиційно на честь цього свята працівники райдержадміністрації та інші учасники заходу були у вишиванках, що створювало особливий піднесений настрій.

«Всесвітній день вишиванки – це наше національне свято, в чому я переконуюсь кожного разу, коли бачу вас усміхненими в цьому чудовому вбранні, – звернувся до присутніх голова райдержадміністрації. – З діда-прадіда вишитий одяг був символом благополуччя в родині, і сьогодні він згуртовує нас, свідчить про єдність української нації». Микола Шошин побажав землякам дотримуватися народних традицій, працювати на благо рідної країни, задля щастя й добробуту кожної родини.  

За чаюванням у світлиці центру – цьому затишному й гостинному осередку народної спадщини директор центру Інна Артеменко разом з колегами цікаво розповіли про історію вишиванки, її регіональні, насамперед, слобожанські особливості й колорит, духовну значущість цього безцінного родинного оберегу.

Присутні із задоволеннями взяли участь у майстер-класі, де сповна проявили творчі здібності у виготовленні паперових міні-сорочок, що згодом розмістилися на карті-вишиванці Чугуївщини.