Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Місце для веселого і активного відпочинку розташувалося за ініціативою батьків і депутатського корпусу на вулиці Садовій, де живе багато дітей. Зі словами вітання до громади села та дітлахів звернувся керівник району Микола Шошин.

«Відкриття дитячого майданчика – справжнє свято і для дітлахів, і для нас, дорослих, бо що може бути приємнішим, ніж радісні обличчя дітей, – сказав  Микола Миколайович. –  Тепер у хлопчиків і дівчаток Кам’яної Яруги є куточок, де можна пограти. А я запевняю вас, що протягом цього року і в наступному будуть ще подарунки. Я дуже радий, що в районі відкриваються різні об'єкти – дитячі, спортивні майданчики, ремонтуються дороги. А кілька днів тому, під час візиту заступника голови облдержадміністрації Михайла Черняка, було підтверджено будівництво нової амбулаторії, яка так необхідна жителям Кам'яної Яруги і яку ми найближчим часом збудуємо. Я дякую також Анатолію Туніку, керівнику містоутворюючого підприємства у вашому селі, яке багато робить для розвитку не лише Кам’яної Яруги, а й області в цілому. Це позитивні зміні, які свідчать про головне: села розвиваються, і це добре!».

Подякувала всім причетним до події секретар сільської ради Ольга Михайлова: «Зараз ми дружньо відкрили новий дитячий майданчик. І в цьому велика заслуга місцевої, районної, обласної влад, наших підприємців, мешканців села. Але ми зрозуміли, що нам не вистачає маленького будиночка, тому звернулися з питання його придбання до голови облдержадміністрації Юлії Світличної. І сьогодні маємо чудову дитячу споруду. Добре, коли гуртом робимо для наших дітей такі чудові подарунки».

Вдячна малеча дарувала пісні присутнім, а після урочистої частини, поласувавши шоколадно-вафельним тортиком, одразу ж побігла випробувати нові гойдалки та гірки, а у будиночку майже місця вільного не було, так він сподобався малечі.

Завершилося свято чудовим концертом і виступом аніматорів.