Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Ця довгоочікувана подія була реалізована завдяки ініціативі голови облдержадміністрації Юлії Світличної. На проект було виділено майже 1,5 млн грн: 50% профінансовано з державного бюджету, 30% – з районного, решта – кошти Малинівської об’єднаної територіальної громади, до складу якої входить Стара Гнилиця.

Фінансову підтримку надав і директор АФ «Дружба» Геннадій Дерека, опікувався будівництвом також приватний підприємець Олександр Зачепило.

На свято завітали керівник району Микола Шошин, Малинівський селищний голова Микола Семер’янов, староста села Валерій Дерека, приватний підприємець Олександр Зачепило, директор АФ «Дружба» Геннадій Дерека, сільські та селищні голови, громада Малинівської ОТГ і будівельники майданчика – фахівці ТОВ «Харківбудсервіс».

«Дуже символічно, що сьогодні ми з вами зібралися в Старій Гнилиці і відкриваємо такий чудовий спортивний майданчик. Це міні-футбольне поле буде приносити радість і старогниличанам, і всім жителям Малинівської ОТГ, і вашим гостям, – сказав, звертаючись до присутніх, Микола Миколайович. – Приємно відзначити, що в районі зараз відкривається багато об’єктів. А в цьому році буде розпочато будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу у Новопокровці, аналогів якому у районі ще немає. Тож займайтеся спортом, бо це шлях до здорового життя і саморозвитку».

Він вручив заступнику директора ТОВ «Харківбудсервіс» Євгену Логинову почесну грамоту за професіоналізм і якісно виконані роботи. У свою чергу Євген Логинов запевнив, що підприємство дає гарантію щодо використання поля на 10 років, а всі ці роки буде підтримувати його в належному стані.

Далі почесні гості, зусиллями яких і було відкрито майданчик, перерізали червону стрічку, забили у ворота перший гол, після чого на поле вийшли на першу дружню футбольну зустріч школярі Малинівських ліцеїв. А після сюрприз – дружній матч також зіграли і почесні гості.