Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Голова райдержадміністрації Микола Шошин провів оперативну нараду, на початку якої привітав з нагоди ювілею свого радника з економічних питань Ірину Сердюк та вручив їй Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради.

 

Доповідаючи з першого питання, начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Володько розповіла про поводження з твердими побутовими відходами у районі. При цьому вона відзначила вкрай небезпечну ситуацію, що склалася на території Новопокровської селищної та Кам’яноярузької сільської рад, де не вивозиться сміття протягом кількох тижнів. До того ж у смт Новопокровка сталося загоряння відходів, яке через велику їх кількість спричинило пожежу. ФОП Кастєров С.О., який надає комунальні послуги з вивезення сміття, на неодноразові рекомендації вжити відповідних заходів не реагує.

Голова райдержадміністрації Микола Шошин дав доручення присутнім на нараді керівникам правоохоронних органів вивчити стан справ, що склався, проаналізувати діяльність вищезазначеного підприємця та на підставі цього дати йому оцінку.

Про адміністративні послуги поінформувала начальник відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації Марина Горовенко, назвавши серед найбільш запитуваних реєстрацію земельної ділянки; надання витягів, довідок, копій з Державного земельного кадастру та внесення до нього різних відомостей. Популярними також є послуги у сфері реєстрації нерухомого майна та бізнесу.

Начальник архівного відділу райдержадміністрації Олена Савінова зробила ґрунтовний аналіз стану організації діловодства та архівного зберігання документів. За її інформацією, до списку джерел формування Національного архівного фонду, які передають документи до архівного відділу, внесено 38 юридичних осіб, з яких 17 державної форми власності, 19 – комунальної та 2 – приватної. Проблемним питанням в установах є створення умов для збереження архівних документів, оскільки це передбачає наявність архівосховищ, їх обладнання, дотримання температурно-вологісного, світлового, санітарно-гігієнічного режимів.