Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Журналістика – це не робота, а стиль життя. Таким був лейтмотив свята з нагоди Дня журналіста, на якому вшанували працівників газети «Вісник Чугуївщини» і ТРК «Слобожанка». 

Голова райдержадміністрації Микола Шошин, звертаючись до журналістів районних засобів масової інформації, підкреслив важливість їх роботи та побажав їм професійного росту, здоров’я й благополуччя.

«На ваших плечах лежить велике навантаження і відповідальність, бо сьогодні ми знаємо, що таке бойові дії  в нашій країні та інформаційна атака,  – сказав голова райдержадміністрації. – Тому дякую вам за об’єктивну подачу інформації, за те, що ви завжди поруч з нами і витримуєте такий напружений ритм роботи. Я впевнений, що чугуївські телерадіокомпанія та газета будуть і в подальшому розвиватися так само динамічно, як і вся Україна».

З нагоди Дня журналіста за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності і особистий внесок у розвиток інформаційного простору району нагороджено Почесною грамотою районних органів влади колектив журналістів газети «Вісник Чугуївщини», а також Яну Біляєву, Анастасію Вітренко, Олену Ємченко (ТРК «Слобожанка»).

Після вітань винуватцям свята всім присутнім у залі подарував невеличкий концерт народний вокально-інструментальний ансамбль «Санта Лючія» районного будинку культури. 

 

Довідково. На теренах Чугуївського району працюють 2 засоби масової інформації. Найстаріший з них – газета «Вісник Чугуївщини», яка наближається до свого 90-річного ювілею. Сьогодні в умовах конкуренції друкований часопис не здає позицій, що свідчить про його життєздатність і необхідність. Газета потрібна своїм читачам, бо несе людям живе слово правди про край і події, що тут відбуваються.

Чималий внесок у розвиток інформаційного простору району робить телерадіокомпанія Чугуївщини «Слобожанка», перша програма якої вийшла в ефір 16 років тому. Зараз телерадіокомпанія – це високотехнологічний електронний засіб масової інформації з цифровим форматом виробництва. Споживачами його телепродукту є понад 40 тис. глядачів, які з цікавістю та задоволенням дивляться новини, авторські телерадіопрограми, бесіди, інтерв’ю.

Нечисленними колективами чугуївські мас-медіа успішно справляються зі своїм завданням всебічного висвітлення життя району та його населених пунктів, соціально-економічного розвитку підприємств, організацій та установ.