Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Голова ХОДА вручила працівникам ЗМІ відзнаки облдержадміністрації. Вітаючи харківських журналістів, керівник області відзначила, що саме вони є тією ланкою, що поєднує голос народу та влади й доносить інформацію до людей.

 

«Оперативність, мобільність, професійність, швидка реакція, неупередженість та талановитість подавання інформації формують думку кожного з жителів Харківської області та кожного українця. Я дякую вам за ту роботу, яку ви робите. Всі якості, які повинні бути в професіонала, притаманні харківським журналістам. Мені приємно, що новини Харкова стають цікавими не тільки харків’янам, але всій нашій державі», - сказала голова ХОДА.

Усім учасникам святкового заходу, що відбувся в облдержадміністрації з нагоди Дня журналіста, та всім представникам ЗМІ регіону Юлія Світлична побажала бути успішними, знаходити завжди цікаві та оперативні новини.

«Бажаю вам, майстрам своєї справи, завжди залишатися лідерами й бути першими», - сказала голова ХОДА.

Вона вручила працівникам ЗМІ Харківської області грамоти ХОДА та подяки голови облдержадміністрації. Серед нагороджених - директор телерадіокомпанії "Слобожанка" Чугуївського району Сергій Шумейко.

Також під час заходу голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав Юлію Світличну з днем народження.

«У Юлії Олександрівни - день народження, але вона свій графік не змінює. З самого ранку в неї - зустрічі, весь день розписаний. Ініціативи, якими вона кожен день наповнена та генерує їх на Харківщині, сьогодні впроваджуються, завдячуючи її енергії, таланту та професійності», - сказав Сергій Чернов.