Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Щорічний районний туристичний зліт учнівської молоді традиційно відбувся в мальовничій місцевості біля другої греблі селища Есхар. Участь у дводенному змаганні взяли 10 команд з навчальних закладів району.

 

Вони демонстрували свої вміння з цікавих і важливих дисциплін, які обов’язково стануть їм у нагоді. Хлопці та дівчата старанно і весело виконували завдання із водного та велосипедного туризму, орієнтування на місцевості, пішохідної техніки тощо. Прискіплива, але справедлива й доброзичлива суддівська бригада, очолювана досвідченим фахівцем Тарасом Смаленим, високо оцінила загальний рівень підготовки учнів.

Заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова передала учасникам зльоту привітання від керівника району Миколи Шошина.

«Наші підлітки добре почуваються на природі та захищають її, можуть гідно вийти зі скрутної ситуації та надати в разі необхідності першу допомогу товаришу, – поділилася своїми враженнями від заходу Валентина Волоцкова. – Ми маємо чудову тренерську команду, сталі туристичні традиції, добру базу, тому успішно представляємо рідний край на обласному рівні. Головне – не зупинятися, а й надалі загартовувати підростаюче покоління фізично й духовно, вдосконалювати його майстерність і сприяти розвитку цього напрямку виховання».

Віддана улюбленій справі керівник районного центра туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Інна Артеменко додала, що подібні заходи із вогнищем біля наметів у лісі під зоряним небом, піснями під гітару й задушевною розмовою, власноруч звареним смачним кулешем якнайкраще сприяють дружнім зв’язкам між школярами з різних куточків Чугуївщини.

Остаточні підсумки туристичного зльоту буде підбито завтра, кращі команди отримають призи від голови райдержадміністрації Миколи Шошина.