Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Навчання працівників органу виконавчої влади провела керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Герман.

 

Вона ознайомила присутніх з вимогами Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створенню культурного простору України».

Блок кадрових питань висвітлила начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Тетяна Прядка, розпочавши з підсумків І туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». У райдержадміністрації в І турі конкурсу взяли участь 3 керівники та 3 спеціалісти. Перемогли Світлана Альошина, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, в номінації «Кращий керівник» і Ольга Казакова, головний спеціаліст з питань персоналу відділу фінансового забезпечення, економічного аналізу та управління персоналом управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, у номінації «Кращий спеціаліст».

Тетяна Прядка також повідомила про зміни, внесені до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорії «Б» і «В» (постанова Кабінету Міністрів України від 06.04.2016 № 72), зауваживши, що процедуру визначення спеціальних вимог до цих осіб змінено докорінно.

Оскільки зазнав змін і Типовий порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації й на це звернула увагу присутніх у залі.

Останнім на нараді було розглянуто питання «Про антикорупційне законодавство в частині додаткових заходів фінансового контролю та повідомлення про факт суттєвої зміни майнового стану суб'єкта декларування». Про це розповіла Тетяна Ушатюк – відповідальна особа з питань запобігання та виявлення корупції у Чугуївській райдержадміністрації.