Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Зміни в обласному бюджеті в частині розподілу освітньої субвенції розглянули 7 червня під час пленарного засідання XVI сесії Харківської облради.

 

Як відзначили в Департаменті науки і освіти ХОДА, в рамках проекту «Нова українська школа» для закупівлі сучасних меблів, комп'ютерного забезпечення, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів наш регіон отримав субвенцію в розмірі 54,8 млн грн і пайову участь з обласного бюджету для обласних шкіл-інтернатів - 300 тис. грн. Кошти отримають всі школи, в яких є початкові класи. 40% від загальної суми спрямують на закупівлю нових меблів, таку ж частину фінансування - на придбання дидактичних матеріалів, ще 20% - на комп'ютерну техніку.

«За нашими підрахунками, цим коштом десь на 60% буде забезпечено всі класи. Постановою Кабінету міністрів передбачено співфінансування з місцевих бюджетів, з бюджетів ОТГ, міст та районів області. Завдання місцевим бюджетам: додати коштів, і таким чином всі перші класи з першого вересня будуть забезпечені новим обладнанням, новими дидактичними матеріалами», - сказав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Крім того, за окремим розрахунком, затвердженим постановою Кабінету міністрів України, в рамках проекту «Нова українська школа» передбачена субвенція місцевим бюджетам з обласного бюджету на підготовку тренерів-педагогів і підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які будуть викладати учням перших класів у 2018-2020 навчальних роках. Також буде виділено кошти на здійснення підготовки та перепідготовки вчителів і тренерів Харківської академії неперервної освіти. На підготовку кадрів і її забезпечення планується виділити 18 млн 492 тис. грн.

До початку нового навчального року вчителі початкової школи, а також викладачі іноземних мов і фізичної культури, - всі, хто будуть працювати з першокласниками, пройдуть навчання.

«Два етапи навчання вже пройшли. Протягом наступних двох тижнів відбудеться останній етап підготовки. Навчанням вчителів займається Харківська академія неперервної освіти, - розповіла директор Департаменту науки і освіти ХОДА Лариса Карпова. - Хочу зазначити, що у нас вже є 4 пілотних школи, які в цьому навчальному році пройшли апробацію нових навчальних програм і планів. Тепер цим досвідом будемо ділитися з усіма вчителями області, а це колектив з майже 20 тисяч осіб».

Також у департаменті відзначили, що в рамках Обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2014-2018 роки передбачено 1 млн 100 тис. грн для придбання окремими закладами освіти комп'ютерної техніки та мультимедійного обладнання. Крім цього, 100 тис. грн буде виділено з обласного бюджету для видавництва брошури для батьків першокласників.

Розподіл субвенції з державного бюджету також передбачає модернізацію матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів. Заходи в рамках створення регіональних навчально-практичних центрів при установах профтехосвіти стосуватимуться двох закладів: Ізюмського регіонального центру профтехосвіти (який на зміцнення матеріально-технічної бази отримає 2,5 млн грн) та Регіонального механіко-технологічного центру профтехосвіти Харківської області (2,3 млн грн ). Кошти будуть спрямовані на придбання обладнання і підготовку професійних кадрів.