Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

У разі виникнення безпосередньої загрози життю або здоров'ю дитини органи опіки та піклування, створені при сільських, селищних радах, мають право прийняти рішення про негайне відібрання дитини у батьків або осіб, які їх замінюють.

 

Так, днями до райдержадміністрації надійшло повідомлення від Введенської селищної ради про те, що мешканка населеного пункту самовільно разом із новонародженою дитиною залишила Чугуївську центральну районну лікарню.

Того ж дня фахівцями служби у справах дітей райдержадміністрації разом з представниками Введенської селищної ради, дільничним інспектором поліції було здійснено виїзд до даної родини, обстежено умови проживання та утримання малолітньої, у результаті чого з’ясовано, що родина перебуває в складних життєвих обставинах, не має необхідних, елементарних речей для немовляти, в будинку брудно, там перебувають сторонні особи. Крім того, батьки мають інші прояви асоціальної поведінки.

Органом опіки та піклування Введенської селищної ради було прийнято рішення про негайне відібрання дитини у батьків. Новонароджену дитину терміново влаштовано до дитячого відділення Чугуївської центральної районної лікарні.

На жаль, кількість таких випадків зростає щодня, і лише завдяки небайдужості мешканців району, органів державної влади вдається попередити нещасні випадки, які можуть статись з дітьми без догляду батьків.

У травні ще одна малолітня дитина, 2015 року народження, залишилась без догляду батьків та була покинута в закладі охорони здоров`я. Наразі триває пошук батьків, інших родичів або осіб, які їх замінюють.

Служба у справах дітей райдержадміністрації вживає заходів згідно з  чинним законодавством щодо надання статусу дитині та влаштування її до сімейних форм виховання.