Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Розпочинаючи оперативну нараду, голова райдержадміністрації Микола Шошин представив присутнім новопризначеного свого першого заступника Григорія Танкова, побажав йому успіхів у трудовій діяльності, здоров’я та наснаги.

 

Підсумки проведення посівної кампанії 2018 року підбила у своїй доповіді начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Галина Олексієвець. Станом на 1 червня комплекс весняно-польових робіт з сівби сільськогосподарських культур завершено, у структурі посівних площ зернові займають 55,3 %. Роботи проведено високоякісним насінням в оптимальні агротехнічні строки з дотриманням передових технологій рослинництва, для чого було придбано необхідну кількість насіння, мінеральних добрив та пального. Але, як відзначила Галина Миколаївна, застосування малодосліджених засобів захисту рослин спричинило негативні наслідки.

Головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Черевань, інформуючи про хід укладання декларацій, повідомила, що 10 тисяч мешканців району вже обрали свого сімейного лікаря. Серед лідерів – головні лікарі Тернівської та Новопокровської амбулаторій, у яких на кожного вже понад тисячу підписаних договорів. Але є такі населені пункти, де ця робота йде вкрай повільно. Це Кам’яна Яруга, Зарожне, Велика Бабка.

Голова райдержадміністрації відзначив, що ці питання необхідно відпрацьовувати належним чином, оскільки медицина сьогодні один з пріоритетних напрямів, підтвердженням чому є і підтримка обласного керівництва в особі Юлії Світличної. «Необхідно на місцях працювати так, щоб люди розуміли, що у галузі охорони здоров’я відбуваються позитивні зміни», – підкреслив Микола Шошин.

Про розвиток сфери туризму розповіла начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Кулешова, яка виділила такі пріоритетні його напрями на території району, як подієвий, історичний, спортивний, а також популярний останнім часом індустріальний. Відділом розроблено карту туристичних маршрутів, зібрано загальні відомості про Чугуївщину, науково-довідкову інформацію, розроблено ілюстрований матеріал, навіть відзнято презентаційний фільм «Слобожанський діамант», який зайняв перше місце серед туристсько-презентаційних фільмів Харківщини.

З інформаціями про зміни щодо забезпечення осіб з інвалідністю засобами реабілітації та результати відбору кандидатів для служби за контрактом виступили начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лисянський та військовий комісар Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату Руслан Мазовецький.

Присутніх на нараді було також поінформовано про спортивні досягнення району. Начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Інна Рябініна повідомила, що Чугуївський район нагороджено відзнакою за І місце за підсумками роботи з розвитку фізичної культури та спорту за 2017 рік і Кубком за ІІІ місце в Обласній спартакіаді серед районів та міст обласного значення з 12 видів спорту. Нагороди було вручено голові райдержадміністрації Миколі Шошину під час розширеного засідання колегії Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.