Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Попередньо погоджено, що онкоцентр будуватимуть на вул. Лісопарковій, 4. Про хід підготовки до будівництва нового онкоцентру під час брифінгу розповіли заступники голови ХОДА Михайло Черняк та Євгеній Шахненко.

 

«Голова ХОДА Юлія Світлична прийняла принципове рішення щодо побудови нового сучасного онкологічного центру в Харкові. У цьому є дійсно велика потреба, адже сьогодні по області налічується майже 80 тисяч осіб, хворих на онкологію. На жаль, ця хвороба не тільки розвивається, а й «молодшає». У таких умовах ми маємо збудувати на Харківщині новий, сучасний, технологічно оснащений онкологічний центр, що відповідатиме всім міжнародним стандартам», - сказав Михайло Черняк.

Він також нагадав, що на минулій сесії обласної ради були виділені кошти на першу частину проектування нової будівлі центру.

За словами Євгенія Шахненка, Юлія Світлична поставила завдання створити робочу групу з підготовки та проектних робіт щодо будівництва нового онкоцентру. До цієї групи увійшли спеціалісти з медицини, будівництва, інфраструктури, земельних питань, а також керівники Департаменту містобудування та архітектури ХОДА та Департаменту капітального будівництва ХОДА.

«Керівник області Юлія Світлична поставила робочій групі чітке завдання - в першу чергу, визначитися з місцем розташування онкоцентру. Було опрацьовано декілька варіантів. Голова ХОДА попередньо схвалила, що новий онкоцентр буде розташований на вулиці Лісопаркова, 4. Там розвинена інфраструктура, й людям зручно діставатися. Ми ще раз опрацювали це питання й дійшли висновку, що згідно з медичним завданням там досить місця. Майбутній онкоцентр займе площу 25,5 тисячі квадратних метрів», - сказав Євгеній Шахненко.

Також, за його словами, робоча група опрацювала питання, які пов’язані з комунікаціями, інфраструктурою, водо- та теплопостачанням, водовідведенням, енергопостачанням тощо. Зараз фахівці займаються земельними питаннями.

«Онкоцентр повинен відповідати всім сучасним вимогам - як медицини, так і енергоефективності, інфраструктури, комунікацій, - повинні бути застосовані найсучасніші методи й технології будівництва, а також задіяні цікаві архітектурні рішення й прийоми», - сказав Євгеній Шахненко.

Він зазначив, що Департаменту капітального будівництва ХОДА дано доручення проводити передпроектні роботи.

«Усі ці роботи плануємо виконати у найстисліші терміни, таке завдання поставила голова ХОДА. Юлія Світлична щодня контролює результати діяльності робочої групи. Ми розуміємо, що це будівництво - одне з пріоритетних завдань обласної влади», - сказав Євгеній Шахненко.

Михайло Черняк зазначив, що відповідно до медично-технічного завдання, яке сьогодні відпрацьовується фахівцями, буде зрозуміло, в якому обсязі потрібно придбати медичне обладнання. Після цього можна буде визначатися щодо джерела фінансування.

Він також нагадав, що наявний онкоцентр був збудований майже 80 років тому. Сьогодні він не відповідає вимогам часу. З обласного бюджету виділяються кошти на поточний ремонт комплексу будівель лікарні. Оновлюється й медичне обладнання, щоб мати можливість уже зараз проводити пацієнтам якісний скринінг.

«Це все напівзаходи. Для того, щоб онкологічний центр працював, і люди, які потрапляють туди, мали змогу отримувати якісну медичну допомогу», - сказав Михайло Черняк.