Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Для проходження психологічної реабілітації учасник АТО або його законний представник звертається до органу соціального захисту за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування), а діючі військовослужбовці – за місцем перебування (розташування військової частини).

    

До заяви про направлення на психологічну реабілітацію учасник антитерористичної операції додає копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Послуги із психологічної реабілітації надаються на підставі тристороннього договору та направлення, виданого органом соціального захисту.      

Подати заяву та отримати необхідну консультацію можна в управлінні праці та соціального захисту населення Чугуївської райдержадміністрації за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 35, тел. 2-34-98, (093)46-23-498.

 

Довідково. Психологічна реабілітація передбачає надання таких послуг: психологічна діагностика, просвіта та інформування, психологічне консультування, підтримка і супроводження, психотерапія, групова робота, яка включає проведення психологічних тренінгів, інтерв’ю, занять із психологічної просвіти та інформування для груп підтримки із застосуванням стандартизованих процедур, спрямованих на саморозкриття учасників таких груп, актуалізацію наявного досвіду і пошук шляхів розв’язання власних психологічних проблем, формування навичок самопізнання та саморозвитку, опанування нових комунікативних і поведінкових стратегій.

На даний час в районі ведеться робота з відбору кандидатів, які будуть надавати послуги з психологічної реабілітації. Після перевірки достовірності інформації та відповідності суб’єктів надання послуг вимогам, їх буде включено до відповідного переліку.