Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Представники райдержадміністрації у складі комісії виїхали до Зарожненської сільської ради, щоб перевірити здійснення виконкомом делегованих повноважень органів виконавчої влади.

 

На підбитті підсумків перевірки, яке провела заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова, члени комісії відзначили діяльність органу місцевого самоврядування у цілому як позитивну. Це стосувалося, зокрема, бюджетної, економічної, соціальної, освітньої галузей, розробки містобудівної документації, роботи з сім’ями та дітьми, цивільного захисту тощо.

Присутніми було визначено і ті вектори руху, за якими слід спрямувати зусилля усіх гілок владних структур. Насамперед це організація вивезення сміття, проведення на умовах співфінансування ремонту доріг, поліпшення медичного обслуговування та активізації роботи щодо підписання декларацій з сімейними лікарями, облаштування клубної кімнати. Ремонту потребують і спортивна зала та їдальня у Зарожненському НВК. Відразу ж накреслювалися і кроки, які належить здійснити для вирішення даних проблемних питань.  

«Вважаю, що спільною роботою нам багато чого під силу зробити, – відзначила, підсумовуючи результати перевірки Валентина Волоцкова. – Влада села налаштована на конструктивний діалог, взаємодію і завжди йде назустріч нашим пропозиціям. Виїжджаючи у сільські та селищні ради, ми перш за все маємо на меті надати методичну допомогу у здійсненні органом місцевого самоврядування повноважень. Вважаю, що Зарожненська сільська рада має достатній і фінансовий, і людський потенціал для розвитку громади, щоб її мешканці почувалися комфортно на цій землі, бачили перетворення, які відбуваються в Україні, розуміли їх сенс. Ми всі налаштовані на те, щоб змінити життя на селі на краще, і будемо все для цього робити».