Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Про перевірку безпеки закладів, де відпочиватимуть влітку діти, розповіли заступник голови ХОДА Олександр Скакун, представники ДСНС та профільних департаментів облдержадміністрації.

 

Планується, що на території Харківської області у 2018 році працюватиме 26 стаціонарних дитячих таборів оздоровлення та відпочинку. Уже працюють 695 таборів з денним перебуванням, 13 таборів праці та відпочинку, 1 наметове містечко.

«Цього року в дитячих оздоровчих таборах плануємо оздоровити понад 80 тисяч дітей. З цією метою в області працюватимуть більше 700 закладів різних типів.  Питання безпеки дітей у літніх таборах відпочинку знаходиться на контролі  керівництва ХОДА. За дорученням керівника області Юлії Світличної в області приділяється підвищена увага питанням стану пожежної та санітарної безпеки в таборах відпочинку», - зазначив заступник голови ХОДА Олександр Скакун.

У Харківській області планують працювати цього літа 26 дитячих оздоровчих таборів з цілодобовим перебуванням дітей. Протягом квітня-травня спеціалісти ДСНС провели перевірки в цих закладах.

«За результатами проведених перевірок керівникам об’єктів вручені акти та приписи про усунення порушень вимог законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту для їх обов’язкового виконання. Приписами запропоновано до виконання понад 129 порушень вимог пожежної та техногенної безпеки. За допущені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 27 посадових та відповідальних осіб. Станом на 12.06.2018р. залишаються не виконаними 13 запропонованих заходів. Під час перевірок проводяться практичні відпрацювання планів та карток пожежогасіння, перевірка дна акваторії пляжу та працездатність протипожежного водопостачання», - сказав начальник Управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в Харківській області Сергій Колосовський.

«Власники дитячих закладів повинні відповідально ставитися до питань протипожежної безпеки. У Харківській області можу відзначити суттєву роботу з боку керівників оздоровчих  таборів, баз відпочинку, ТРЦ щодо запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації можливих наслідків, - зазначив директор Департаменту цивільного захисту ХОДА Павло Пономаренко. - Проводиться велика кількість навчань, масштабна роз’яснювальна робота, усуваються ті недоліки, які ігнорували роками».

За інформацією Сергія Колосовського, на даний момент Головним управлінням ДСНС України в Харківській області підписано 21 Акт готовності заміських оздоровчих закладів, в тому числі дитячого оздоровчого закладу «Орлятко» Чугуївського району.

«Хочу відзначити, що цього року значно покращився стан протипожежної безпеки в закладах оздоровлення.  Це питання гостро стоїть на контролі ХОДА,  ГУ ДСНС України у Харківській області, - сказав Сергій Колосовський. - ГУ ДСНС України у Харківській області в свою  чергу буде здійснювати постійний контроль та перевіряти виконання протипожежних заходів протягом самого  процесу оздоровлення. Під час відпочинку для дітей будуть проводитися ігри на протипожежну тематику. Коли буде «перезмінка» також будуть  проводитися практичні відпрацювання із залученням техніки, інструктажі з працюючим персоналом».