Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

На лінійці – 150 юних спортсменів з усіх куточків області: кандидати в майстри спорту, неодноразові чемпіони Європи та України, обласних змагань, призери всеукраїнських і міжнародних змагань і найменшенькі, які лише починають займатися спортом.

Мрія у всіх одна: неодмінно стати олімпійськими чемпіонами, і відвідини «Орлятка» – ще один етап до заповітної мрії.

Після внесення олімпійського прапора кандидатом у майстри спорту, чемпіоном України 2018 року, неодноразовим призером всеукраїнських та міжнародних турнірів з дзюдо Данилом Калитою, підняття Державного Прапора України розпочалася урочиста частина.

«Фізична культура і спорт, молодіжна політика та оздоровлення є пріоритетними в нашій області і завжди у полі зору голови Харківської облдержадміністрації, – сказав, вручаючи «Орлятку» мультимедійне обладнання від Юлії Світличної, начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської ОДА Віталій Кириленко. – Табір з року в рік стає все кращим. Упевнений, що діти проведуть спортивну зміну з користю для свого здоров'я, знайдуть нових друзів і зміцнілими підуть 1 вересня до школи».

Він підкреслив, що в цьому році на оздоровлення дітей соціально незахищених верств населення виділено 52 млн грн, що дає можливість оздоровити понад 7 тисяч дітей з усіх куточків області.

Привіз подарунки і голова райдержадміністрації Микола Шошин – багатофункціональний пристрій та комп’ютер від райдержадміністрації та районної ради.

«Приємно, що перша зміна в «Орлятку» – спортивна. Тут ви наберетеся сил, енергії, а ми, дорослі, зробимо все, щоб відпочинок був насиченим, цікавим і, головне, безпечним», – сказав Микола Миколайович.

Він додав, що у цьому році, щоб підготувати табір до оздоровчого сезону, працювала вся дружна команда району – депутатський корпус, фахівці райдержадміністрації та районної ради. Активно допомагали філія «Теплоелектроцентраль» ТОВ «ДВ Нафтогазовидобувна компанія», ДП «Новопокровський КХП», інші спонсори. Тож приємно бачити добрі плоди цієї спільної роботи.

Цьогоріч район виграв тендер на придбання путівок за рахунок доступної ціни і кращого 5-разового харчування дітей у таборі в області. Виділено значні кошти з районного бюджету, уперше встановлено сучасну пожежну сигналізацію, оброблено всі дерев’яні поверхні на корпусах, поміняно багато обладнання на кухні тощо.

«Ми зробили все можливе, щоб створити добрі умови для прийому наших дітей, – підкреслив керівник району Микола Шошин. – Набирайтеся нових емоцій, щоб приємні спогади про це літо залишилися у вас назавжди».

А далі – святковий концерт, креативний підхід до кожного номеру, який показували діти, і святкова дискотека.