Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Спілкування голови райдержадміністрації з людьми проходило в Чугуєво-Бабчанському лісовому коледжі.

 

Першим порушив питання щодо пільгової вартості проїзду на маршрутці Чугуїв-Кочеток, якою часто користуються студенти, представник учнівської молоді. Микола Шошин запевнив, що буде шукати шляхи розв’язання важливого для молоді питання.

Жінка звернулася з проханням допомогти щодо опалення житлового будинку на 4 квартири. Раніше будівля знаходилася на території підстанції та перебувала на балансі обленерго, згодом квартири було викуплено мешканцями, і будинок з балансу знято, у результаті чого – під великим питанням опалювання приміщення.

«Ви своєчасно звернулися, не чекаючи настання холодів, – відповів їй голова райдержадміністрації. – І сьогодні ми усі разом, і селищна рада, і райдержадміністрація, будемо терміново виправляти ситуацію. Час на це маємо».

Микола Шошин також підкреслив, що завдяки ініціативі керівника області Юлії Світличної на території Кочетка вирішується багаторічна проблема селища з опаленням.

«Найближчим часом розпочнеться будівництво нової котельні, – підкреслив він. – Вже є проект, ми пройшли тендери. Тож до настання холодів селище буде готове».

Директор Чугуєво-Бабчанського коледжу Роман Хворостяний просив посприяти у придбанні для навчального закладу мультимедійного обладнання, на що отримав позитивну відповідь.

Мешканці Кочетка зверталися до голови райдержадміністрації по матеріальну допомогу на лікування, щодо відкриття у селищі спортивних і творчих гуртків для дітей. І це взято головою райдержадміністрації під особистий контроль.

Одна з активних мешканок звернулася з проханням придбання для місцевої амбулаторії електрокардіографа. Цей момент Микола Шошин також обговорив з завідувачем ФАПу, який відвідав одразу ж після особистого прийому громадян. На місці було вирішено низку питань: частковий ремонт даху, деяких внутрішніх приміщень і придбання електрокардіографу.

«Ми підтримаємо вас і відшукаємо гроші на медичне обладнання», – запевнив очільник району.