Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

З нагоди Дня слідчого голова райдержадміністрації Микола Шошин під час оперативної наради привітав представників цієї професії, присутніх у залі. Разом зі словами вітання вони отримали районні відзнаки.

 

Про стан проведення ремонту доріг на території району поінформувала начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Володько. У 2017 році капітально відремонтовано дороги у селах Тернова, Зелений Колодязь, Велика Бабка, селищах Малинівка та Новопокровка. Цьогоріч ремонтні роботи проведено у селах Зарожне та Велика Бабка.

Голова райдержадміністрації зазначив, що дороги зараз є одним з найважливіших і найболючіших питань, тому увагу йому слід приділяти максимальну. «Ремонт транспортних шляхів – на постійному контролі губернатора області Юлії Світличної, – сказав Микола Шошин. – І на місцях слід організувати процес таким чином, щоб роботи було виконано без зволікань і якісно».

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Світлана Альошина, виступаючи з інформацією про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи «ProZorro», назвала замовників, які вже приєдналися до цієї системи. Це територіальний центр, центральна районна лікарня, центр первинної медико-санітарної допомоги, відділ освіти райдержадміністрації, сільські та селищні ради. У результаті вони отримали економію бюджетних коштів.  

Керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Герман познайомила присутніх зі станом виконання доручень голови райдержадміністрації за підсумками нарад, яких протягом року було проведено 20. На них розглянуто 262 питання та стільки ж дано доручень, з них 13 вже виконано. Вікторія Олександрівна назвала як ті структурні підрозділи, які своєчасно надали необхідну інформацію, так і ті, в роботі яких спостерігаються у цьому плані недоліки.