Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея

Повідомлення про корупцію

Юлія Світлична привітала зі святами найкращих представників усіх сфер життя Харківщини – державних службовців, представників органів місцевого самоврядування, військовослужбовців, діячів культури, освіти, підприємців тощо. Керівник області вручила їм державні нагороди та почесні відзнаки ХОДА.

 

Серед них були і представники Чугуївської райдержадміністрації: начальник відділу управління персоналом апарату Тетяна Прядка, яка отримала Подяку Національного агентства України з питань державної служби, та завідувач сектору цивільного захисту Микола Лучников, якого нагороджено Почесною грамотою облдержадміністрації.  

«Мені приємно розділити з вами один з найбільш хвилюючих днів у вашому житті. Запис вашого імені у книгу державотворення з отриманням нагороди від держави – надзвичайно вагомий здобуток. Адже державна нагорода –  найвище визнання, Президент України дякує вам від імені усієї громади України, – звернулася Юлія Світлична до учасників заходу. – Господарі, ветерани і учасники бойових дій на сході, які кожного дня відстоюють цілісність нашої держави, митці, вчителі, державні службовці – всі ви віддаєте життя на розвиток і зміцнення України. Дякую вам і вашим колективам та пишаюся тим, що Харківщина має таких відданих людей».

Голова ХОДА побажала присутнім натхнення і впевненості у роботі.

«Бажаю вам робити якомога більше добрих справ, і нехай кожен день приносить радість від того, що ви зробили для своєї країни», – сказала Юлія Світлична.