Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Сьогодні за дорученням голови райдержадміністрації Миколи Шошина його заступник Валентина Волоцкова разом з начальниками управління праці та соціального захисту населення Олександром Лисянським, відділу охорони здоров’я Наталією Герез та відділу освіти райдержадміністрації Тетяною Бєлєвцовою відвідала Кам’яноярузьку сільську раду.

Посадовці разом з секретарем сільської ради Ольгою Михайловою зустрілись з мешканцями села, у ході спілкування з якими відповіли на численні запитання щодо соціального захисту, комунального господарства, дошкільної освіти, тощо. Потім вони побували у місцевій амбулаторії та оговорили питання, пов’язані із будівництвом нової сучасної будівлі медичного закладу на території села. Валентина Волоцкова повідомила, що на даний час сільською радою вже виділено 200 тис. грн для виготовлення проектно-кошторисної документації, оформлено земельну ділянку під будівництво амбулаторії, отримано містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки.

Також представники райдержадміністрації відвідали навчально-виховний комплекс, де проводиться капітальний ремонт та переоснащення приміщення їдальні. Для створення належних умов харчування дітей, що відповідають реаліям сьогодення, виділено кошти сільською радою – у сумі 244 тис грн., з районного – бюджету 100 тис грн. До початку нового навчального року тут буде значно поліпшено умови праці для кухарів та естетично оформлено обідню залу. Крім того,  у закладі ведуться ремонтні роботи у навчальних кабінетах та інших приміщення для того,  щоб 1 вересня діти з задоволенням прийшли в оновлену будівлю школи, де панує атмосфера тепла і затишку.

Наприкінці візиту Валентина Волоцкова ще раз зазначила, що питання соціально-економічного розвитку населених пунктів та забезпечення належного рівня життя їх мешканців посідають чільне місце у діяльності райдержадміністрації та мають значну підтримку обласної влади в особі губернатора області Юлії Світличної.