Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Заступник голови райдержадміністрації Галина Олексієвець здійснила робочу поїздку до сільськогосподарських підприємств ТОВ «Агрофірма Рєпіна» та ПрАТ «Чугуївський агротехсервіс» з метою вивчення стану справ у цих господарствах та зустрічі з трудовими колективами.

 

З керівництвом господарств були обговорені питання підготовки до проведення зернозбиральних робіт у поточному році, дотримання правил протипожежної безпеки під час жнив, стану забезпеченості матеріальними ресурсами, кадрами.

З’ясувалося, що збиранню в цих господарствах підлягає 447га ранніх зернових культур. Середнє навантаження на 1 комбайн складає 90га. Із 5 зернозбиральних комбайнів 2 – іноземного виробництва. Господарства повністю забезпечені всіма необхідними матеріально-технічними ресурсами для своєчасного проведення жнив. В наявності також власна зерносушарка.

За дорученням голови райдержадміністрації його заступник  провела зустріч з трудовими колективами даних підприємств для визначення проблемних питань, які турбують людей в повсякденному житті, проблем сільської громади с.Коробочкине.

Сільчани порушили питання ремонту доріг, прибирання порослі на узбіччях доріг, призначення та виплати субсидій, роботи дошкільного дитячого закладу в літній період, проходження медоглядів тощо.

В свою чергу, Галина Олексієвець ознайомила присутніх з проблемами та досягненнями в житті району за останні півтора року. Вона розповіла про будівництво та реконструкцію об’єктів інфраструктури району за рахунок бюджетів всіх рівнів, які було проведено в минулому році та за I півріччя поточного року, а також поінформувала про найближчі плани в цьому напрямку.

Заступник голови райдержадміністрації наголосила, що обласна державна адміністрація та особисто губернатор області Юлія Світлична тримають питання відновлення та будівництва таких об’єктів на контролі, і вагома їх частина фінансується з обласного бюджету, завдяки чому стали можливими такі значні обсяги цих робіт. Губернатор області неодноразово акцентувала увагу на тому, що від проведення таких масштабних обсягів будівництва і реконструкції об’єктів інфраструктури, особливо на селі, залежить добробут і якість життя громад.