Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Сьогодні відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації, яка розглянула актуальні питання щодо втілення кардинальних змін у розвиток нашого краю.

 

Розпочалося засідання відео-презентацією «Перспективи соціально-економічного розвитку району у 2018 році», яку представила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Світлана Альошина. Вона розповіла, що в поточному році в населених пунктах Чугуївщини із залученням коштів державного і місцевого бюджетів та міжнародної допомоги планується реалізувати значну кількість проектів, які поліпшать якість життя людей.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Олександр Лисянський поінформував присутніх про зміни в порядку призначення субсидій та розвінчав міфи, які виникли серед населення у зв’язку з ними. Він наголосив: не матимуть ніяких проблем з  субсидією на опалювальний період ті користувачі, в яких у порядку всі документи на домоволодіння і які в разі зміни умов, що впливають на правову сторону призначення субсидії, вчасно повідомили це управління праці та соціального захисту населення.

Реформа первинної ланки медицини в Чугуївському районі триває – про її хід розповіла начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Наталя Герез. Районний центр сімейної медицини, повідомила вона, одним із перших в Україні уклав угоду з Національною службою здоров’я, в результаті чого вже з ІІ півріччя 2018 року фінансуватиметься за принципом «гроші ходять за пацієнтом». Тому зараз йде інтенсивна робота щодо укладання декларацій пацієнтів з лікарем. Обрали свого сімейного лікаря близько 14 тисяч мешканців сіл та селищ нашого району.

Тема створення у районних закладах освіти умов для втілення в життя Концепції нової української школи теж викликала зацікавленість членів громадської ради. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бєлєвцова повідомила, що на Чугуївщині вже в цьому навчальному році в 15 перших класів підуть 235 учнів, які навчатимуться в нових умовах і за новими програмами. Вже для цих першачків буде створено освітнє середовище, яке допоможе значно підвищити якість навчання дітей в українській школі. Т. Бєлєвцова запросила членів громадської ради 1 вересня на екскурсію до 1 класу будь-якої сільської школи, щоб побачити все на власні очі.