Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Традиційне престольне свято у Старій Гнилиці з давніх давен співпадає з улюбленим народним днем Івана Купала і щорічно відбувається на мальовничому узбережжі місцевого ставка

Цього разу вперше воно відзначалося у новому статусі села, яке увійшло до складу Малинівської об’єднаної територіальної громади. Виконуючий обов’язки старости Старої Гнилиці Валерій Дерека радіє з цього приводу і зізнається, що саме зараз в його рідному населеному пункті відбуваються найбільш масштабні позитивні перетворення і земляки цілком задоволені цим процесом.

«Лише за останній час в селі з’явилися дерев’яна красуня-церква, чудовий міні-майданчик із штучним покриттям для занять спортом, значно поліпшено умови у місцевому ліцеї, реалізуються інші важливі проекти. Цієї літньої днини щодня із плантацій фермерського господарства «Дружба» на торговельні полиці надходять тонни чудової вітамінної овочевої продукції, а з ферм агрофірми «Надія» – до двох тонн молока. Сподіваємося, що і очікуваний врожай зернових, інших культур у цьому одному з кращих господарств на Чугуївщині буде добрий, тож селяни заслуговують на свято і добре його відзначають», – задоволено констатує голова Малинівської об‘єднаної територіальної громади Микола Семер’янов.

«Дуже задоволений, що ініціатива Президента України щодо процесу децентралізації, яку активно втілює на Харківщині голова облдержадміністрації Юлія Світлична, дає добрі результати і в нашому районі, про що, зокрема, свідчать неабиякі здобутки в тому числі вашої ОТГ, – звернувся із вітальним словом до присутніх голова райдержадміністрації Микола Шошин. – Добре, що маємо соціально відповідальних бізнесменів, які сприяють розвитку місцевих громад, але попереду ще багато роботи. Впевнений, що разом ми подолаємо всі перешкоди і крок за кроком розбудуємо сильну, заможну державу. А сьогодні висловлюю вам вдячність за цілеспрямовану, дієву працю, бажаю добре відпочити, сімейних гараздів і мирного неба».

Микола Семер’янов і Валерій Дерека вручили цінні подарунки землякам – батькам наймолодшого мешканця Старої Гнилиці, молодятам, які вирішили створити міцну сім’ю, сімейним подружжям, які відзначили «срібле» весілля, кращим трударям.

До вечора на узбережжі ставка лунали пісні, танцювальні мелодії, виступали аматори сцени і творчі колективи, проходила дискотека. Як годиться, молодь стрибала через вогнище, а дівчата сплавляли вінки із квітів.