Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

У райдержадміністрації пройшла оперативна нарада. На її початку за традицією голова райдержадміністрації Микола Шошин привітав іменинників – начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Наталію Герез та начальника відділу поліції ГУ Національної поліції в Харківській області Олександра Парфьонова.

З першого питання виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Бурейко, яка підбила підсумки виконання бюджету району – за січень-червень воно склало 113,6 %. Основними бюджетоутворюючими податками є податок на доходи фізичних осіб, рентна плата за користування надрами, податок на майно, єдиний податок на підприємницьку діяльність та з сільгоспвиробників. У запланованому розмірі з держбюджету надійшли трансферти. Сільські та селищні ради у необхідному обсязі отримали з району цільові субвенції на утримання закладів дошкільної освіти та культури.

Доповідаючи про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації, її начальник Олена Альхімович повідомила, що на обліку служби перебуває 118 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них під опіку або піклування влаштовано 84 дитини, 28 – виховується в прийомних родинах та дитячих будинках сімейного типу, 6 – у державних закладах. Цього року за участю служби усиновлено трьох дітей, одну дитину влаштовано під опіку до Швеції.

Про готовність сільгосппідприємств району до збирання ранніх зернових та зернобобових культур розповів заступник начальника управління, начальник відділу організації виробництва, переробки сільськогосподарської продукціїуправління агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Гулай. На жнивах буде задіяно 95 одиниць власної зернозбиральної техніки, перевозитимуть зібраний урожай 280 транспортних одиниць великого тоннажу. Вся техніка вже готова до збиральних робіт, і в залученні її з інших регіонів немає потреби. Підготовлено для приймання врожаю 16 механізованих токів, для зберігання вирощеного урожаю – 85 складських приміщень.