Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

На нивах Чугуївщини розпочалася найгарячіша пора – жнива. Сьогодні голова райдержадміністрації Микола Шошин побував у сільгосппідприємстві ТОВ «АФ Рєпіна», перевірив хід робіт та поспілкувався з директором агрофірми Сергієм Горлачовим.

 

Керівник району зазначив: «Озимі культури добре перезимували й на початку весни були у гарному стані. Та корективи внесла погода – дали про себе знати посуха у квітні, високі температури у травні, відсутність опадів у період, коли наливалося зерно. Але наші аграрії з колосальним досвідом за плечима зробили все від них залежне, щоб провести жнива в оптимальні терміни та з найменшими втратами: тісно працювали з науковцями, використовували новітні технології та влучні рекомендації фахівців облдержадміністрації, яка максимально сприяє землеробам».

Микола Шошин висловив сподівання, що в пору жнив погодні умови будуть сприятливими, і Чугуївський район отримає добрий врожай. «З упевненістю можу сказати, - наголосив голова райдержадміністрації, - що Слобожанщина буде з хлібом».

Його слова підтримав керівник господарства. Сергій Горлачов пояснив: «Будь-який керівник у сільському господарстві не може зупинятися на одній культурі, є сівозміна, є технічні культури. У нас підтягнулися пізні зернові та технічні культури – соняшник і кукурудза, йде соя, набирає силу рапс. Тож врожаю нам вистачить: і країну забезпечимо хлібом, і українців нагодуємо, ще й іншим людям на землі допоможемо».

На полі працюють сучасні комбайни, вистачає професійних кадрів. Сучасна і енергонасичена техніка дозволяє на одному гектарі впоратися  одному трактористу. Для виконання всього комплексу сільськогосподарських робіт достатньо 6-8 чоловік.

 

Довідка. Сільгосппідприємство ТОВ «АФ Рєпіна» обробляє до тисячі гектарів орендованих земель по п’ятипольній сівозміні: горох, пшениця, ячмінь, кукурудза і соняшник. У цьому році посіяли 120га ріпаку озимого,  залишилося тільки 20, решту пересіяли кукурудзою.

В агрофірмі працюють до 60 чол., середня заробітна плата складає 7 тис. грн. Комбайнери за час збиральної кампанії отримують близько 20 тис. грн. Заробітну плату в господарстві сплачують вчасно.

Паї працівникам видаються за бажанням. Останнім часом люди надають перевагу грошовій формі.