Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Комісія з перевірки здійснення органів місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади у складі фахівців райдержадміністрації на чолі із заступником голови райдержадміністрації Валентиною Волоцковою здійснила ґрунтовний аналіз діяльності Мосьпанівської сільради.

 

Специфічними особливостями села вважаються його доволі значна відстань від Чугуєва, велика протяжність населеного пункту. Постійно у Мосьпановому мешкають понад 600 громадян, більшість з яких – старші середнього віку. Молодь переважно працевлаштовується у містах та за кордоном, тому що у селі діє лише одне агропідприємство – ПАТ «Мосьпанівське».

Місцева громада живе у нормальному ритмі, стабільно розвивається. Сільський голова Іван Шаульський з неприхованим задоволенням констатує, що тільки за останній час значно комфортнішими стали умови у місцевому НВК, з’явилися сучасні торговельний маркет, аптека, стоматологічний кабінет, тренажерний зал, відремонтовано сільраду, оновлюється клуб тощо.

Зараз комплексно облаштовуються 12 шахтових колодязів, зроблено ямковий ремонт частини вулиці Матерієнка, іншу – мають капітально відремонтувати також у цьому році завдяки підтримці голови облдержадміністрації Юлії Світличної. Крім того, з обласного бюджету планують виділити мосьпанівцям кошти для освітлення вулиць Польової та Грузіна, розташованих на самій околиці.

Проте після ретельного всебічного аналізу справ Валентина Волоцкова зосередила увагу саме на проблемних питаннях даного місцевого пункту, які треба вирішувати без зайвих зволікань. Серед них – облаштування ФАПу в центрі села, регулярне доставлення сюди сімейного лікаря, завершення розробки генерального плану Мосьпанового. Необхідно заздалегідь визначитися з тим, до якого іншого навчального закладу доведеться доставляти трьох місцевих десятикласників, організувати спортивні секції для місцевих школярів.

Менш масштабні, проте не меш важливі питання треба вирішити, аби своєчасно, зокрема, завезти до двох багатодітних родин тверде паливо, забезпечити продаж в селі соціальних сортів хлібобулочних виробів тощо.

«Місцева сільрада на чолі із Іваном Шаульським діє злагоджено й достатньо продуктивно, проте ще багато чого треба зробити, аби мосьпанівцям жилося краще, комфортніше, – підбиваючи підсумки, констатувала Валентина Волоцкова. – Такі можливості є, тим більше, що голова облдержадміністрації Юлія Світлична та очільник району Микола Шошин завжди підтримають добрі ініціативи на місцях. До того ж тут є надійний та небайдужий спонсор в особі керівництва ПАТ «Моспанівське». Над усуненням всіх виявлених недоліків працюватимемо спільними зусиллями».