Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Сьогодні голова райдержадміністрації Микола Шошин провів особистий прийом громадян. З проханнями про допомогу до керівника району звернулися жителі селища Кочеток, сіл Мосьпанове та Стара Покровка.

 

Багатодітна мама, депутат сільської ради з Мосьпанового просила допомогти у приватизації земельної ділянки її батьків, яка триває вже кілька років. Микола Шошин запевнив жінку, що фахівці райдержадміністрації максимально відпрацюють це питання, аби скоріше поставити на ньому крапку.

Від усіх старопокровців звернулася з наболілим мешканка села: вкрай потрібен капітальний ремонт містка через річку Уди. Голова райдержадміністрація запевнив, що питання – на контролі і райдержадміністрації, і депутатів районної ради.

«Важливо якісно провести реконструкцію споруди, щоб потім експлуатувати місток ще довгі роки», – зазначив він.

Також Микола Миколайович додав, що виділяються кошти на утеплення фасаду приміщення Старопокровської школи, де навчатимуться першачки.

Далі до очільника району звернулася вимушена переселенка з житловим питанням.

«Це складне питання, та ми будемо вивчати всі варіанти його вирішення, – сказав Микола Шошин. – Я дав доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, щоб вони ґрунтовно розібралися в ньому, тому що ми зобов'язані всіх людей, які опинилися в складних життєвих умовах, підтримувати. Додатково переглянемо державні, обласні, районні програми для внутрішньо переміщених осіб, аби знайти рішення, яке задовольнить всіх».

На завершенні Микола Миколайович підкреслив:

«Люди звертаються і чекають зворотного зв'язку, допомоги, а це є довіра до влади. Тому закликаю всіх не соромитися і не замикатися на своїх проблемах. З будь-якої ситуації завжди є вихід, і я впевнений, що разом ми здолаємо всі труднощі».