Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Найкращі побажання з нагоди дня народження голова райдержадміністрації Микола Шошин висловив начальнику Чугуївського відділення об’єднаної податкової інспекції Віталію Довжичу, вручивши йому квіти.

 

У районі тривають дорожні роботи, про хід яких доповів начальник філії «Чугуївський райавтодор» Андрій Владіміров, – виконано ремонт ділянок доріг біля сіл Зарожне та Велика Бабка, селища Малинівка.  

«З 1 вересня цього року запроваджується новий державний стандарт початкової школи», – повідомила начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бєлєвцова і познайомила присутніх з основними змінами, які стосуються, зокрема, організації навчального процесу, урахування індивідуальних особливостей дитини, умотивованості вчителів.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Володько розповіла про  реконструкцію вуличного освітлення в рамках реалізації проекту «Енергія світла». На проведення цих робіт з обласного бюджету виділяється 1 млн. 350 тис. грн. Вже обстежено всі об’єкти вуличного освітлення, складено кошториси та отримано позитивні експертні звіти.  

Інформуючи про виконання урядової програми «Доступні ліки», начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Наталія Герез відзначила, що споживання препаратів, що увійшли до переліку, збільшилося на 90 %. Чинний реєстр ліків, вартість яких відшкодовується державою, налічує 143 торгових назви лікарських засобів українського та 96 – зарубіжного виробництва. З початку дії програми вже понад 10 тисяч осіб з серцево-судинними захворюваннями, діабетом та бронхіальною астмою отримали лікарські засоби.

На нараді також було заслухано інформації про роботу об’єктів інфраструктури району, військкомату, поліції та служби з надзвичайних ситуацій.