Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сьогодні голова райдержадміністрації Микола Шошин вручив 12-річному Ігорю Нудному з Чкаловського відремонтований ноутбук. Майже рік тому очільник району подарував його хлопчику, але через серйозне пошкодження техніка вийшла з ладу.

 

Після капітального ремонту Ігор знову отримав довгоочікуваний сучасний пристрій.

«У минулому році на особистому прийомі громадян на заводі «Прайм» до мене звернулася одна з його працівниць та попросила допомогти допитливому та життєрадісному хлопчику, який мріє про ноутбук, бо сім’я не може самостійного його придбати. Невдовзі ми виконали її прохання та подарували сучасний пристрій Ігорю. А на відкритті першої зміни «Орлятка», де оздоровлювався Ігор цього року, він підійшов до мене та зізнався, що пошкодив пристрій. Я пообіцяв віддати його на ремонт, і сьогодні повертаємо ноутбук власнику», – розповідає Микола Миколайович.

Ігор не приховував своєї радості.

«Ноутбук необхідна річ для мене: я роблю за ним уроки, спілкуюся з друзями у соціальних мережах, до того ж мій улюблений предмет – інформатика», – каже хлопчик.

На зустрічі у райдержадміністрації Ігор розповів Миколі Миколайовичу ще про одну свою мрію – поїхати наступного літа в Одесу у табір «Молода Гвардія».

«Готуйся добре до школи, щоб ми пишалися твоїми успіхами, а наступного року допоможемо у здійсненні і цієї мрії, – пообіцяв голова райдержадміністрації.

«Ми маємо реагувати на всі звернення наших громадян, на чому наголошує і керівник області Юлія Світлична, – підкреслив Микола Шошин. – І не просто пообіцяти, а обов’язково докласти усіх зусиль для виконання».