Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

«Вітаю вас з 55-річним ювілеєм, бажаю міцного здоров'я, натхнення, плідної праці і як чудовій людині, і як директору одного з найкращих закладів нашого району, і як депутату районної ради. – сказав Микола Шошин.

 

– Ви подаєте добрий приклад своїм професіоналізмом, вмінням знаходити шляхи вирішення проблемних питань, тісною взаємодією з людьми, з районними органами влади, що дає позитивні результати».

Приємною новиною для ювіляра стало виділення коштів на покращення матеріально-технічної бази НВК, бо своїм головним здобутком вважає педагогічну діяльність і команду, з якою працює.

«У сільську школу важко знайти вчителя, тож кадри вирощуємо самі: виряджаємо випускників на навчання, допомагаємо, а потім вони повертаються працювати до рідної школи, – каже Ілля Олефір. – Тож у нашому закладі немає приїжджих вчителів. Це означає, що в селі є відповідний інтелектуальний потенціал».

 

ДОВІДКА.

Ілля Миколайович Олефір – на посаді директора з січня 1991 року.

Завдяки його діловим рисам і вмінню творчо втілювати ідеї у школі створена система роботи  з питань громадянського та патріотичного виховання.

Ілля Олефір створює умови для творчого зростання педагогічних працівників, впровадженню інноваційних технологій. На базі Волохово-Ярського НВК проводяться семінари для учителів та керівників навчальних закладів району. Педагоги цієї школи щорічно беруть участь у професійних конкурсах.

У 2017 році він став переможцем обласного фестивалю Інтернет-ресурсів.

На уроках історії дає глибокі, міцні знання, виробляючи в учнів уміння і навички їх практичного використання. Його учні щорічно є переможцями районного та обласного етапів всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та правознавства.

І. Олефір – «Заслужений учитель України», нагороджений знаком «Відмінник освіти України».